D. Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 22 minučių ir pelnė 3 taškus. Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 1 tritaškį iš 2, prametė dvitaškį, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir išvengė pražangų. Mūsiškio +/- rodiklis buvo +11.

Dramatiškai susiklostė mačo pabaiga. Svečiai sugebėjo panaikinti 14 taškų deficitą, o likus 13 sek. Stevenas Adamsas dvitaškiu jau persvėrė santykį „Thunder“ ekipos naudai 109:108, bet po minutės pertraukėlės „Lakers“ snaiperis Nickas Youngas smeigė tritaškį 109:111. Per likusias 5 sek. Oklahomos krepšininkai surengė paskutinę ataką, bet Russellas Westbrookas prametė tolimą metimą. Tiesa, pagal FIBA taisykles, N. Youngas prieš lemiamą metimą akivaizdžiai sužingsniavo.

Abiejų klubų sąskaitose dabar po 8 pergales ir 7 pralaimėjimus.

„Thunder“ komandoje 34 taškus surinko R. Westbrookas, kuris dar atliko ir 13 rezultatyvių perdavimų, 20 įmetė Stevenas Adamsas (4 jų – paskutinę rungtynių minutę), 14 - Victoras Oladipo, 12 - Joffrey Lauvergne, o 10 - Enesas Kanteris.

„Lakers“ klubui 18 taškų pelnė Jordanas Clarksonas, 17 - Nickas Youngas, 16 - Timofejus Mozgovas, 13 - Lou Williamsas, o 12 - Jose Calderonas (tai ispano sezono rezultatyvumo rekordas).

„Thunder“ Vakarų konferencijoje užima šeštą vietą, o „Lakers“ - septintą.

Rezultatas:

Los Andželo „Lakers“ (8/7) – Oklahomos „Thunder“ (8/7) – 111:109 (29:16, 20:32, 31:26, 31:35).

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 18, Nickas Youngas 17 (4/7 tritaškiai), rusas Timofejus Mozgovas 16 (2 atk. kam., 6/10 dvitaškiai, 4/4 baudos), Lou Williamsas 13, ispanas Jose Calderonas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perdav., 4/5 tritaškiai), Brandonas Ingramas 11, britas Luolas Dengas ir Larry Nance'as Jr. po 8, Tarikas Blackas 5, Julius Randle'as 3 taškai.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 34 (35 min., 8 atk. kam., 13 rez. perdav., 9/21 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 4/5 baudos), Stevenas Adamsas 20 (6 atk. kam., 9/13 dvitaškiai, 2/2 baudos), Victoras Oladipo 14, prancūzas Joffrey Lauvergne 12 (7 atk. kam.), turkas Enesas Kanteris 10, Jerami Grantas 9, Andre Robersonas 5, Domantas Sabonis 3, Anthony Morrow 2 taškai (9 min.). Ispanas Alexas Abrinesas (6 min.) ir Semajas Christonas (3 min.) taškų nesurinko.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)