Centriniame divizione rungtyniaujantys klubai į tarpusavio akistatą stojo jau ketvirtą ir paskutinį kartą šiame sezone. Užtikrintu triumfu reguliariojo sezono seriją užbaigę „Pacers“ varžovus 2017-18 metų pirmenybėse pranoko bendru rezultatu 3-1.

Indianapolio komandai stiprų žaidybinį bei psichologinį postūmį suteikė atakuojančio gynėjo Oladipo sugrįžimas po dėl dešiniojo kelio skausmo praleistų ketverių rungtynių pertraukos. Nors namie žaidusiems Nate'o McMillano auklėtiniams šiąnakt nepadėjo Bojanas Bogdanovičius, net penkis kamuolius perėmęs Victoras padėjo užmiršti kroato netektį.

Be rezultatyviausio ekipos žaidėjo nė vieno susitikimo nelaimėję „Pacers“ šiąnakt iš žaidimo atakavo puikiu 56 procentų taiklumu ir anksti susikrovę dviženklį pranašumą neleido oponentams net pagalvoti apie intrigos atkūrimą.

Dar vieną nuostabų pasirodymą šiąnakt surengė Domantas Sabonis, per 27 aikštėje praleistas minutes viso surinkęs 22 taškus (9/12 met., 1/2 trit., 3/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius, bloką ir dvi klaidas.

Praėjusiose „Pacers“ rungtynėse karjeros rezultatyvumo rekordą su 24 taškais pasiekęs lietuvis per pastaruosius du susitkimus pataikė net 76 proc. (19 iš 25) metimų iš žaidimo ir užfiksavo mūsų šalies krepšininkams NBA retai prieinamus skaičius.

Du sykius paeiliui bent po 22 taškus stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje mūsų tėvynainių gretose yra pelnę tik Šarūnas Marčiulionis, Žydrūnas Ilgauskas ir Domanto tėtis Arvydas.

Pastarajam priklauso ilgiausia tokio rezultatyvumo serija. Savo debiutinio 1995-96 metų NBA sezono atkrintamosiose varžybose legendinis Sabas serijos su Jutos „Jazz“ metu pirmose ketveriose rungtynėse rinko net po 26 taškus, o mažiausiai jų pelnė ketvirtajame susitikime – 25.

Nuo pat pirmųjų dvikovos su Čikagos krepšininkais minučių aikštėje dominavę „Pacers“ varžovus pranoko pagal didžiąją dalį komandinės statistikos rodiklių, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 49:35.

Prie šio rezultato visų ryškiausiai prisidėjo atsarginis Indianos ekipos įžaidėjas Cory Josephas, per 26 aikštėje praleistas minutes atkovojęs net 10 kamuolių ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Victoras Oladipo 23 (9/11 met., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 22, T. J. Leafas 15 (6/6 met., 3/3 trit.), Mylesas Turneris ir Darrenas Collisonas po 13, Damienas Wilkinsas ir Joe Youngas po 11 taškų.

„Bulls“: Bobby Portisas 15 (3 blk.), Lauri Markkanenas ir Denzelis Valentine'as po 13, Robinas Lopezas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos komanda žais naktį iš pirmadienio į antradienį, kai namuose priims Milvokio „Bucks“ ekipą.