Lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (16-13) ekipa namuose 98:104 (19:27, 35:25, 20:34, 24:18) nusileido Detroito „Pistons“ (16-13) komandai.

17 minučių ant parketo praleidęs D. Sabonis spėjo pelnyti 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovoti 7 kamuolius, 2 kartus suklysti ir kartą prasižengti.

8 taškus puolėjas pelnė dar iki ilgosios pertraukos, o vėliau pralaužti varžovų gynybą sekėsi sunkiai, todėl likusius taškus jis rinko tik baudų metimais.

Iki ilgosios pertraukos D. Sabonis sukūrė ir įspūdingiausią mačo epizodą. Lance‘o Stephensono perdavimo sulaukęs lietuvis įsibėgėjo nuo tritaškio linijos ir efektingai įdėjo į krepšį per varžovą Ericą Morelandą.

Šį įspūdingą dėjimą, kuris buvo pripažintas gražiausiu NBA nakties epizodu, iš arti matė ir rungtynes arenoje stebėję tėvas Arvydas bei brolis Žygimantas.

Indianos ekipa didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjo, tačiau po dviejų kėlinių jai buvo pavykę išsiveržti į priekį 54:52. Antroje mačo pusėje „Pistons“ dominavo ir prasidėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo jau 95:79.

Šeimininkai nepasidavė ir likusią rungtynių atkarpą laimėjo 19:5. Likus žaisti pusę minutės Mylesas Turneris galėjo išvesti savo klubą į priekį tritaškiu, tačiau pataikyti nesugebėjo, o „Pistons“ pergalę garantavo Reggie Jacksono baudų metimai.

Detroito klubo strategui Stanui Van Gundy tai buvo jubiliejinė 500-oji pergalė karjeroje.

„Pacers“: Victoras Oladipo 26, Mylesas Turneris 24, Thaddeusas Youngas 12, Domantas Sabonis 11, Darrenas Collisonas 10.

„Pistons“: Andre Drummondas 23 (13 atk. kam.), Reggie Bullockas 15, Stanley Johnsonas 13, Langstonas Galloway 11.