Nuo pat susitikimo pradžios su itin aukštu energijos lygiu rungtyniavę šeimininkai varžovams persverti rezultatą savo naudai leido tik kartą – pirmame kėlinuke „Raptors“ trumpam buvo išsiveržę rezultatu 15:13. Filadelfijos krepšininkai užtikrintai pirmavo visą likusį rungtynių laiką, o antroje susitikimo pusėje komandas nuolat skyrė dviženklis skirtumas.

Galutinis rezultatas nė iš tolo neatspindėjo to dominavimo, kurį aikštėje pademostravo jos šeimininkai. Artėjant ketvirtojo ketvirčio viduriui komandas skyrė net 24 taškai, o galutinę Filadelfijos klubo persvarą sumažino tik kėlinuko pabaigoje pasirodę atsarginiai „Raptors“ krepšininkai.

Pirmosios rungtynių pusės herojumi tapo „76ers“ krašto puolėjas Jimmy Butleris. Jėgų negailėjęs krepšininkas vien antrame ketvirtyje surinko 11, iki ilgosios pertraukos – 19, o rungtynes užbaigė pelnęs 25 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingiausią pasirodymą šioje serijoje surengė australas Benas Simmonsas. Iki šios nakties rungtynių prieš Toronto komandą vos po 9,4 taško per rungtynes rinkęs įžaidėjas žūtbūtinėje sezono dvikovoje pademonstravo aukštą agresyvumo lygį ir surinko 21 tašką bei svariai prisidėjo prie pergalės stabdydamas „Raptors“ lyderį Kawhi Leonardą.

Nors Kawhi galiausiai paliko aikštę pelnęs 29 taškus, jam šiąnakt pavyko pataikyti tik 45 procentus metimų iš žaidimo (9/20). Nepaisant to, Leonardas pakartojo Toronto klubo rekordą aštuntose atkrintamųjų varžybų rungtynėse iš eilės pelnydamas bent 20 taškų. Iki šiol „Raptors“ istorijoje tą padaryti buvo pavykę tik 2001-ais metais tokią seriją užfiksavusiam Vince‘ui Carteriui.

Lemiamas serijos rungtynes išplėšę „76ers“ per visą klubo istoriją tėra laimėję tik vieną seriją, kurioje atsiliko rezultatu 2:3. Tai įvyko dar 1955-ais metais, kai vėliau į Filadelfiją persikėlę tuometiniai Sirakūzų „Nationals“ NBA finale palaužė Fort Wayne‘o „Pistons“.

„76ers“: Jimmy Butleris 25 (9/18 met., 7/7 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Benas Simmonsas 21 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Joelis Embiidas 17 (12 atk. kam.), Tobias Harrisas 16 (6/17 met., 9 atk. kam.), J. J. Redickas ir Mike‘as Scottas po 11 taškų.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 29 (12 atk. kam.), Pascalis Siakamas 21 (8/16 met.), Kyle‘as Lowry 13 taškų (6 rez. perd.).

Lemiamos septintosios serijos rungtynės Toronte vyks sekmadienį.