Dvi nesėkmes paeiliui prieš turnyrinės lentelės dugne besikapanojančias komandas patyręs Indianapolio klubas smarkiai apsunkino savo galimybes kovoti dėl galutinės vietos pirmajame Rytų konferencijos ketverte.

Susitikimą trimis greitomis klaidomis pradėjęs Domantas Sabonis pirmoje rungtynių pusėje atrodė itin blankiai, tačiau tapo viena svarbiausių figūrų ketvirtame rungtynių kėlinyje.

Net 22 taškų skirtumu ketvirčio pradžioje atsilikinėję svečiai pakilo į lemiamą spurtą, prie kurio Domas prisidėjo atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų gausa. Visą lemiamą kėlinį aikštėje praleidęs lietuvis per 34 sužaistas minutes viso surinko 14 taškų (4/7 met., 0/1 trit., 6/8 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 5 kartus.

Daugiau kamuolių per visą savo NBA karjerą Sabonis prarado tik debiutinio sezono metu vykusiose rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“ klubu. Praėjusių metų sausio 31-ąją vykusiame susitikime tuomet Oklahomos „Thunder“ atstovavęs aukštaūgis varžovams padovanojo 6 kamuolius.

Likus žaisti mažiau nei devynias minutes 19-os taškų skirtumu atsilikę „Pacers“ sugebėjo priartėti vieno metimu atstumu, kai po Domanto dvitaškio rezultatas tapo 99:101. Į lietuvio metimą taškais po prasiveržimo atsakė vokietis Dennisas Schroderis, privertęs Indianos strategą McMillaną paprašyti minutės pertraukėlės.

Iki susitikimo pabaigos likus vos 43 sekundėms Indianos ekipa grąžino kamuolį į žaidimą, tačiau puikias rungtynes sužaidęs Bojanas Bogdanovičius nesugraibė perdavimo ir palaidojo svečių viltis iškovoti pergalę.

Kroatijos rinktinės puolėjas vien ketvirtame kėlinyje pataikė net 5 tritaškius, tačiau viso šiąnakt prarado 4 kamuolius. „Pacers“ dvikovos metu suklydo net 24 kartus, o šio statistinio rodiklio „lyderiais“ tapo po 5 sykius tą padarę Sabonis ir Lance'as Stephensonas.

Be traumuoto pagrindinio įžaidėjo Darreno Collisono rungtyniaujanti ekipa nesulaukė solidesnio jo vietą starto penkete užėmusio Cory Josepho indėlio. Kanadietis per 31 aikštėje praleistą minutę taip ir nesugebėjo pelnyti nė taško.

Dviem puikiom galimybėm sustiprinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje nepasinaudojusių Indianapolio krepšininkų laukia itin intensyvus sezono pabaigos tvarkaraštis. Iš likusių 21-erių rungtynių „Pacers“ su lygos dugne žengiančiomis komandomis žais tik du susitikimus.

Paskutiniąsias tarpusavio rungtynes Atlantos ir Indianos klubai sužais jau kovo 10-ąją dieną.

„Hawks“: Johnas Collinsas 16 (7 atk. kam.), Taureanas Prince'as ir Dewayne'as Dedmonas (9 atk. kam., 4 blk.) po 15, Dennisas Schroderis 14 (4/13 met., 5 rez. perd.), Isaiah Tayloras 13, Mike'as Muscala 12 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 26 (5/9 trit.), Victoras Oladipo 22 (9/25 met., 1/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 18, Domantas Sabonis 14 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11 taškų.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį, kai Milvokyje susitiks su vietos „Bucks“ klubu.