D. Sabonis per 34 minutes pelnė 19 taškų (7/11 dvitaškiai., 0/3 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Už lietuvį rezultatyvesnis buvo tik Dougas McDermottas su 23 taškais.

„Clippers“ rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė po didžiosios pertraukos, kai pirmaudama 2 taškais šovė į priekį 37:14 ir po trijų kėlinių pirmavo 100:75.

Toliašaudę artileriją pasitelkę aikštės šeimininkai nepaliko varžovams jokių minčių apie pergalę – ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo jau 110:81.

„Clippers“ pataikė net 19 iš 39 tritaškių, o „Pacers“ – 11 iš 38.

Domantas Sabonis prieš "Clippers"

„Clippers“ atsarginiai žaidėjai nugalėtojams pelnė 65 taškus, o „Pacers“ iš atsarginių žaidėjų sulaukė kuklaus 14 taškų indėlio.

Indianos komandoje dėl traumos negalėjo žaisti Mylesas Turneris. Kitas rungtynes „Pacers“ trečiadienį žais namie su Dalaso „Maverics“.

Pacers“: Dougas McDermottas 23, Domantas Sabonis 19 (14 atk.k.), Malcolmas Brogdonas 16, Justinas Holiday 15.

Clippers“: Paulas George'as Luke'as Kennardas ir Marcusas Morrisas Sr. po 20, Kawhi Leonardas 17, Patrickas Beverley 11, Nicolas Batumas ir Patrickas Pattersonas po 10.