Indianapolio atstovai namuose 112:106 (27:35, 30:18, 28:19, 27:34) įveikė Detroito „Pistons“ (4/6) klubą ir atsilygino šiam už dvi nesėkmes, patirtas prieš tai.

Susitikimo pradžia šeimininkams ir vėl nežadėjo nieko gero: po ukrainiečio Sviatoslavo Michailiuko tritaškio „Pistons“ paspruko 15 taškų atstumu – 17:32. „Pacers“ greitai atkuto ir dar iki didžiosios pertraukos išsiveržė į priekį (57:51), o trečiame kėlinyje ir patys susikrovė pergalingą 17 taškų persvarą – 72:55, 82:65.

Domantas Sabonis per 39 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 varžovo metimą.

Tai – jau trečias iš eilės ir penktas apskritai lietuvio dvigubas dublis šį sezoną.

Nugalėtojams taip pat po 17 taškų surinko T. J. McConnellas ir T. J. Warrenas. 16 taškų – Justino Holiday (4 blokai), 14 – Dougo McDermotto sąskaitoje.

„Pistons“ gretose 29 taškais pasižymėjo Luke'as Kennardas, 19 – Langstonas Galloway, 15 – Andre Drummondas 15 (13 atk. kam., 8 rez. perd.).

Sekmadienį „Pacers“ su D. Saboniu svečiuosis Floridoje, kur jų lauks akistata su Orlando „Magic“ ir Nikola Vučevičiumi.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)