Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose paskutinėmis sekundėmis 112:113 (27:25, 28:33, 27:26, 30:29) nusileido Majamio „Heat“ (23-8) krepšininkams.

Nerezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs D. Sabonis pirmą kartą nepasiekė dviženklio taškų skaičiaus – per 31 minutes jis pelnė 8 taškus (4/11 dvit.).

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas prie kuklesnio nei įprastai taškų kraičio pridėjo 7 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame kėlinyje atkarpą 24:11 laimėję „Pacers“ likus žaisti 30 sekundžių išsiveržė į priekį 112:111, bet likus žaisti 6 sekundes pergalingą dvitaškį pataikė Goranas Dragičius.

Kovą dėl atšokusių kamuolių net 34:56 pralaimėję svečiai per likusį laiką neišsigelbėjo – paskutinis Aarono Holiday metimas skriejo pro šalį.

D. Sabonis iki šiol nerezultatyviausią sezono mačą buvo sužaidęs lapkričio 17-ąją, kai į Milvokio „Bucks“ krepšį įmetė 11 taškų.

„Heat“: Jimmy Butleris 20 (9 atk. kam.), Bamas Adebayo (15 atk. kam.) ir Duncanas Robinsonas po 18.

„Pacers“: Aaronas Holiday 17, T.J. Warrenas ir Jeremy Lambas po 16, Dougas McDermottas 14, Mylesas Turneris 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)