Atkakliai vykusiose rungtynėse svečiai iš Indianapolio pergalingą pranašumą susikrovė ketvirtame kėlinyje, iki kurio pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms komandas skyrė net 20 taškų. Likusią susitikimo dalį Atlantos ekipa sugebėjo užbaigti pelnydama dešimt taškų be atsako, tačiau vėlyvas šeimininkų spurtas nesukėlė jokio rimto pavojaus „Pacers“ pergalei.

Lietuvos krepšininkams nesėkmingai susiklosčiusią naktį Domantas Sabonis sužaidė antras nerezultatyviausias rungtynes nuo atvykimo į Indianos klubą. Per 22 minutes aukštaūgis pelnė tik 4 taškus (2/5 met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą blokavo varžovo metimą.

Ant parketo pasirodęs pirmo kėlinio pabaigoje Domas startavo užtikrintai – pataikė gražų ir sudėtingą puskablį kaire ranka bei išrašė galingą bloką varžovų gynėjui DeAndrei Bembry. Visgi sėkminga susitikimo pradžia netapo dar vieno solidaus lietuvio pasirodymo pamatu.

Visų rungtynių metu taip ir neįsibėgėjęs Sabonis šiąnakt nemetė nė vieno baudos metimo. Tokį „pasiekimą“ Domantas užfiksavo tik penktą kartą šiame sezone.

Indianos klubą į pergalę vedė sėkmingas starto penketo narių bei nuo suolo pakilusių gynėjų žaidimas. Įvairiapusiškai naudingai rungtyniavo prieš rungtynes skambią keršto po pralaimėjimo „Celtics“ klubui pergalę žadėjęs Lance'as Stephensonas, įnešęs į „Pacers“ žaidimą energijos bei sugebėjęs sukontroliuoti temperamentingą savo charakterį.

Rungtynes kuo greičiau pamiršti norės „Hawks“ ir Vokietijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės įžaidėjas Dennisas Schroderis. Daugiausiai žaidybinio laiko Atlantos komandoje šiąnakt gavęs gynėjas prametė 11 iš 15 metimų iš žaidimo ir viso surinko tik 8 taškus.

Pasiekti emociškai svarbią pergalę Indianos ekipai nesutrukdė santykiu 37:43 pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių bei prastas taiklumas atakuojant iš trijų taškų zonos. Tik 7 iš 21 tolimo metimo pataikę svečiai šiuos rodiklius kompensavo patikimai saugodami kamuolį ir suklysdami tik 9 kartus.

Išvyka į Atlantą tapo tikra šventine dovana Indianapolio ekipai atstovaujančiam veteranui Damienui Wilkinsui. 37-erių metų puolėjas „Philips“ arenoje turėjo galimybę susitikti su „Hawks“ rungtynes komentuojančiu savo dėde Dominique'u Wilkinsu bei savo tėčiu – trylika metų NBA lygoje praleidusiu Atlantos legendos broliu Geraldu.

Vyresnieji Wilkinsai transliacijos metu dalinosi atsiminimais apie savo dvikovas NBA pirmenybėse bei Domanto tėvą Arvydą Sabonį. Jaunajam „Pacers“ aukštaūgiui valdant kamuolį tarp baudų ir tritaškio linijų Dominique'as teigė, jog Domo aikštės matymas ir kamuolio saugojimas korpusu jam itin ryškiai primena Arvydo žaidimą.

„Hawks“: Johnas Collinsas 18 (9 atk. kam.), Kentas Bazemore'as ir Marco Belinelli po 13, Ersanas Ilyasova (4/11 met.) ir Milesas Plumlee po 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 23, Mylesas Turneris 20 (3 blk.), Bojanas Bogdanovičius 19, Darrenas Collisonas ir Cory Josephas po 11, Lance'as Stephensonas 10 taškų (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais Šventų Kūčių išvakarėse, kai namuose priims šiame sezone du kartus iš tiek pat galimų įveiktą Bruklino „Nets“ klubą.