Nors susitikimo pradžioje „Timberwolves“ sunkiai sekėsi rinkti taškus, Indianos krepšininkai rungtynes pradėjo beviltišku žaidimu puolime. Pirmuosius aštuonis metimu prametusių „Pacers“ vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas praėjus kiek daugiau nei trečdaliui kėlinio buvo priverstas prašyti pertraukėlės jo komandai atsiliekant 0:8.

Visgi šeimininkų košmaras šia sausa atkarpa tik prasidėjo – sužaidus daugiau nei šešias minutes Indianapolio žaidėjai buvo prametę visus dvylika metimų, praradę keturis kamuolius ir praleidę septyniolika Minesotos komandos be atsako pelnytų taškų.

Situaciją taisyti ėmėsi nuo suolo pakilęs Domantas Sabonis, pelnęs keturis taškus iš eilės ir įžiebęs sirgalių vilčių sugrįžimą. Per likusią kėlinio dalį septyniais taškais varžovus pranokę „Pacers“ po pirmųjų dvylikos minučių atsiliko dešimties taškų skirtumu.

Vedami atsarginių komandos krepšininkų šeimininkai priartėjo iki penkių taškų, tačiau į aikštę grįžus abiejų ekipų starto penketų nariams „Timberwolves“ ir vėl ėmėsi įrodinėti savo pranašumą.

Be Victoro Oladipo rungtyniavusių „Pacers“ atidaromasis penketukas – Collisonas, Stephensonas, Bogdanovičius, Youngas ir Turneris – per pirmus du kėlinius sukrapštė vos 13 taškų, o visos komandos pelnyti 38 tapo nerezultatyviausia Indianos klubo pirmąja rungtynių puse šiame sezone.

Nė vieno tritaškio iki ilgosios pertraukos nepataikę svečiai antrąją rungtynių dalį pradėjo dviem taikliais tolimais metimais paeiliui ir žaibiškai spurtavo 8:0, o trečiąjį kėlinį laimėję bendru rezultatu 38:20 nepaliko abejonių dėl susitikimo baigties.

Trečiame kėlinyje nesportinę pražangą užsidirbo Lance'as Stephensonas, alkūne smogęs varžovų aukštaūgiui Karl-Anthony Townsui į saulės rezginį. Susierzinimo nesuvaldžiusio „Pacers“ nario veiksmas puikiai įkūnijo beviltiškumą, tvyrojusį „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje.

Aktyvia kova po krepšiais pasižymėjęs Domas per 29 minutes surinko 8 taškus (3/10 met., 0/2 trit., 2/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir po vieną perimtą kamuolį bei bloką.

Naują karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekė „Pacers“ įžaidėjas Joe Youngas. Tik septintą kartą dviženklį pelnytų taškų skaičių surinkęs gynėjas pirmą sykį pasiekė 20 taškų ribą.

Pastaruosius tris susitikimus be Oladipo pagalbos žaidę Indianos krepšininkai patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Vienais iš perspektyviausių lygos vidurio puolėjų laikomų Townso ir Turnerio dvikovoje „Timberwolves“ lyderis nepaliko jokių vilčių savo tiesioginiam oponentui. Per 19 aikštėje praleistų minučių Sabonio komandos draugas prametė visus penkis metimus, pelnė vieną tašką, triskart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

„Pacers“: Joe Youngas 20 (7/11 met.), Bojanas Bogdanovičius 13, Cory Josephas 10 taškų.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 26 (8/11 met., 10/11 baud.), Karl-Anthony Townsas 18 (14 atk. kam., 6 blk.), Taj Gibsonas 17 (9 atk. kam.), Andrew Wigginsas 14 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos krepšininkai žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, kai svečiuose mes iššūkį Gianniui Antetokounmpo ir Milvokio „Bucks“ ekipai.