Be savo lyderio LeBrono Jameso žaidę „Lakers“ krepšininkai įpusėjus rungtynėms pirmavo 60:56, o ketvirtame kėlinyje likus žaisti 2 min. 13 sek. po Russello Westbrooko tritaškio vis dar buvo priekyje 114:112.

Tačiau paskutinis žodis priklausė „Kings“ krepšininkams. Harisonas Barnesas realizavo keturis baudų metimus, Sakramento ekipos įžaidėjas De'Aronas Foxas pridėjo du dvitaškius ir dviejų minučių atkarpą 8:0 laimėjusi „Kings“ triumfavo 120:114.

Rezultatyviausiai Sakramento komandoje žaidęs D. Foxas surinko 32 taškus (11/14 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“ įžaidėjui puikiai talkinęs D. Sabonis per 32 min. pelnė 21 tašką (9/15 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo bei surinko 5 asmenines pražangas.

Penktą pralaimėjimą iš eilės patyrusios „Lakers“ gretose pasižymėjo Anthony Davisas. 29 metų vidurio puolėjas per 34 minutes įmetė 24 taškus (8/16 dvit., 0/1 trit., 8/11 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 32 (12 rez.perd.), Domantas Sabonis 21 (10 atk. kam., 6 rez.perd.), Kevinas Huerteris 16, Harrisonas Barnesas 13, Terence'as Davisas 12, Chimezie Metu 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 24 (14 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21 (11 rez. perd.), Lonnie Walkeris IV ir Austinas Reavesas – po 19.