Nugalėtojų gretose J. Valančiūnas buvo naudingiausias. Lietuvis per 21 minutę spėjo pelnyti 19 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6/10 baudos) ir atkovoti 10 kamuolių.

Dvigubą dublį fiksavęs aukštaūgis dar ir atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir perėmė kamuolį.

J. Valančiūnui esant aikštelėje „Raptors“ pelnė 18 taškų daugiau už varžovus. Tai – geriausias rezultatas jo komandoje.

Rezultatyvesnis nugalėtojų gretose buvo tik karjeros rungtynes sužaidęs ir 23 taškus pelnęs Pascalis Siakamas.

Pamatus pergalei „Raptors“ komanda padėjo trečiajame kėlinyje, kurio pradžioje pirmavo tik 67:64, tačiau tuomet laimėjo atkarpą 30:13 ir atitrūkusi 100:82 pavertė ketvirtąjį kėlinį formalumu.

„Raptors”: Pascalis Siakamas 23, Jonas Valančiūnas 19 (10 atk. kam.), OG Anunoby 16.

„Knicks“: Timas Hardaway 27, Enesas Kanteris 15 (15 atk. kam.), Mario Hezonja 13.