Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 105:108 (28:32, 32:32, 20:25, 25:19) krito prieš Šarlotės „Hornets“ (8-11) krepšininkus, kurie prieš dvi dienas buvo įveikti 10 taškų skirtumu.

D. Sabonis taikėsi į antrąjį trigubą dublį iš eilės per 38 minutes pelnydamas 22 taškus (8/15 dvit., 0/1 trit. 6/9 baud.), atkovodamas 11 kamolių ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Vis dėlto lietuvio vizitą Šarlotėje gerokai apkartino LaMelo Ballas.

Buvęs Prienų-Biršono „Vytauto“ legionierius trečiajame kėlinyje sukūrė trečią gražiausią NBA nakties epizodą – po netaiklaus bendraklubio metimo L. Ballas iššoko aukštai virš D. Sabonio galvos ir įspūdingai sugrūdo kamuolį į krepšį.

„Pacers“ vidurio puolėjui per galvą lipęs NBA naujokas įsidrąsino – paskutinę mačo sekundę jis apgavo D. Sabonį iš užribio mesdamas kamuolį jam į nugarą, sekundė ištiksėjo, o Indianos klubas pralaimėjo.

L. Ballas šiame susitikime per 30 minučių įmetė 16 taškų (7/7 dvit., 0/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ atsilikinėjo 82:92, tačiau mačo pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą 100:100.

Paskutinėmis sekundėmis „Hornets“ pirmavo 108:105, o šansu išlyginti rezultatą nepasinaudojo iš toli nepataikęs Mylesas Turneris. Kitos galimybės svečiai nebegavo.

„Hornets“: P.J.Washingtonas (9 atk. kam.) ir Terry Rozier po 19, LaMelo Ballas 16, Devonte Grahamas 14 (10 rez. perd.), Cody Zelleris 12 (6 atk. kam.), Gordonas Haywardas 11 (8 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 22 (11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 21 (8 rez. perd.), Mylesas Turneris 20 (8 atk. kam.), Jeremy Lambas 12, Dougas McDermottas 11.