Nors rungtynės išsiskyrė itin dideliu rezultatyvumu, to paties negalima pasakyti apie Domanto Sabonio pasirodymą. Nuo „Thunder“ atsarginių žaidėjų suolo antroje pirmo kėlinio pusėje pakilęs lietuvis viso aikštėje praleido 10 minučių, per kurias nesugebėjo pelnyti taškų (0/3 met.), atkovojo 2 kamuolius ir po kartą suklydo, prasižengė bei rezultatyviai perdavė kamuolį komandos draugui.

Domas pirmo kėlinio pabaigoje po Eneso Kanterio netaiklaus metimo atkovojo kamuolį dviejų varžovų apsuptyje ir pelnė taškus su kėlinio pabaigos sirena, tačiau peržiūrėjus epizodo pakartojimą arbitrai pakeitė sprendimą ir lietuvio dvitaškio neįskaitė.
D. Sabonis aikštę paliko nuleista galva.

Rungtynių baigtį „Rockets“ krepšininkai nulėmė sužaidę fantastišką pirmąją rungtynių pusę, kurios metu pribloškė varžovus nesulaikomo puolimo banga. Dar iki ilgosios pertraukos net 79 taškus pelnę šemininkai iš žaidimo atakavo net 71 procento taiklumu, o iš toli pataikė 11 iš 18 mestų tritaškių.

Vienu pagrindinių tokio įspūdingo puolimo katalizatorių tapo stebėtinai efektyvus atsarginių krepišninkų žaidimas. Vyriausiojo trenerio Mike'o D'Antoni nuo suolo pakelti krepšininkai (Nene Hilario, Samas Deckeris ir Lou Williamsas) kartu pelnė 35 taškus, pataikydami 13 iš 16 metimų iš žaidimo. Vienintelį iš šešių atsarginių žaidėjų mestų tritaškių prametė aukštaūgis Nene.

Nors lygos gerbėjų vaizduotę rungtynių išvakarėse kaitino Russello Westbrooko ir Jameso Hardeno dvikova, nacionaliniu dėmesiu ryškiausiai pasinaudojo tas pats L. Williamsas, rungtynes užbaigęs su 31 pelnytu tašku ir septyniais pataikytais tritaškiais.

Buvęs Los Andželo „Lakers“ atakuojantis gynėjas iš žaidimo pataikė devynis pirmus savo metimus.

Savo žodį tarė ir R. Westbrookas, šiąnakt surinkęs jau 36-ąjį šio sezono trigubą dublį. Visgi šį kartą įžaidėjo indėlis neišgelbėjo svečių ekipos, patyrusios tik septintąją nesėkmę per trisdešimt šešerias istorines krepšininko rungtynes.

Tiesioginis „Thunder“ lyderio oponentas J. Hardenas nepasižymėjo pernelyg agresyviu žaidimu ir didesnį dėmesį skyrė progų komandos draugams kūrimui. Tai buvo tik devintosios šio sezono rungtynės, kuriose lygos rezultatyvių perdavimų lyderis metė penkis ar mažiau baudų metimų.

Hjustono klubas šiąnakt vertėsi be čiurnos traumą patyrusio antro rezultatyviausio ekipos starto penketo krepšininko Ryano Andersono.

Svečiai šiose rungtynėse sugebėjo naudotis vienu pagrindinių savo puolimo ginklų ir po varžovų ginamuoju krepšiu atkovojo net 16 kamuolių, tačiau didžiąją rungtynių dalį beviltiškai atrodžiusi gynyba sugriovė bet kokias „Thunder“ ambicijas kovoti dėl pergalės. Sužaidus tris kėlinius ekipas skyrė net 25 taškų skirtumas.

„Rockets“: Lou Williamsas 31 (11/15 met., 7/8 trit.), Trevoras Ariza (6/8 trit.) ir Ericas Gordonas (4/9 trit.) po 24, Jamesas Hardenas 22 (8/15 met., 12 rez. perd.), Nene Hilario 17, Clintas Capela 11 taškų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 39 (13/24 met., 11 atk. kam., 13 rez. perd.), Enesas Kanteris 23 (9/12 met.), Victoras Oladipo 15,Tajas Gibsonas 12, Stevenas Adamsas ir Alejandro Abrinesas po 11 taškų.

Pergalė leido Hjustono klubui laimėti tarpusavio reguliariojo sezono seriją rezultatu 3:1. Jeigu reguliarusis sezonas baigtųsi šiandien, šios dvi ekipos susitiktų jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.