Po dviejų pralaimėjimų atsitiesusi „Raptors“ komanda iškovojo antrą pergalę iš eilės – šį kartą Bostono „Celtics“ klubas buvo įveiktas 100:93 (31:27, 18:22, 32:24, 19:20).

Serijos rezultatas tapo 2-2, o penktasis susitikimas bus žaidžiamas naktį iš pirmadienio į antradienį.

NBA čempionai atitrūko trečiajame kėlinyje, kai per kiek daugiau nei minutę įgijo dviženklį pranašumą 79:68. „Celtics“ kelis kartus mėgino vytis, bet panaikinti deficito taip ir nepavyko.

Bostono komandai koją kišo prastas pataikymas iš toli. Brado Stevenso auklėtiniai įmetė tik 7 tritaškius iš 35.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24 (10 atk. kam.), Kemba Walkeris 15 (8 rez. perd.), Jaylenas Brownas 14.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 23 (11 atk. kam.), Kyle'as Lowry 22 (11 atk. kam.), Serge'as Ibaka 18, Fredas VanVleetas 17 (6 rez. perd.).

Tuo metu viso susitikimo metu pirmavę „Nuggets“ krepšininkai 110:101 (44:25, 28:31, 17:21, 21:24) pranoko Los Andželo „Clippers“.

Mike‘o Malone‘o auklėtiniai išlygino serijos rezultatą 1-1. Trečiasis mačas bus žaidžiamas iš pirmadienio į antradienį.

Spurtu 12:2 rungtynes pradėjęs Denverio klubas pamatus pergalei padėjo dar pirmajame kėlinyje. Antrojo ketvirčio pradžioje „Nuggets“ pirmavo net 54:31.

Nugalėtojai sugebėjo sustabdyti „Clippers“ lyderį Kawhi Leonardą, kuris pataikytdamas 4 metimus iš 17 surinko 13 taškų.

„Clippers“: Paulas George'as 22 (8 atk. kam.), Ivica Zubacas 15 (9 atk. kam.), Kawhi Leonardas (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Lou Williamsas po 13.

„Nuggets“: Jamalas Murray 27, Nikola Jokičius 26 (18 atk. kam.), Paulas Millsapas ir Gary Harrisas po 13, Michaelas Porteris 11, Monte Morrisas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)