Iki šiol vos po kelias minutes aikštėje praleisdavęs D. Sirvydis šį kartą į aikštę žengė jau antro kėlinio pradžioje ir atliko rezultatyvų perdavimą tritaškį į varžovų krepšį įskraidinusiam Frankui Jacksonui.

Per 5 min. lietuvis dar atkovojo 1 kamuolį ir prametė du metimus. Antrą kartą aikštėje D. Sirvydis pasirodė ketvirto kėlinio pradžioje, jo komandai pirmaujant 86:79. Nors dar vienas jo tolimas metimas nepasiekė tikslo, bet kai likus žaisti 7 min. 38 sek. Lietuvos krepšininkas grįžo ant atsarginių suolelio, „Pistons“ vis dar buvo priekyje 95:87.

Nors ketvirtame kėlinyje „Thunder“ krepšininkai buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo (94:95), bet šeimininkai atsakė spurtu 8:0 ir susikrovė saugesnę 9 taškų persvarą (103:94), kurią išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

Daugiausiai laiko šį sezoną aikštėje praleidęs D. Sirvydis per 9 min. taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), tačiau atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei užsidirbo 1 asmeninę pražangą. Šį sezoną NBA čempionate lietuvis sužaidė 12 rungtynių, aikštėje vidutiniškai praleisdamas 2,2 min. rinko po 1,3 taško ir atkovojo po 0,7 kamuolio.

Po trijų iš eilės pralaimėtų rungtynių pergalę iškovojusi „Pistons“ ekipa Rytų konferencijoje užima paskutinę – 15 vietą. Kitas rungtynes „Pistona“ žais naktį iš šeštadienio į sekmadienį svečiuose su Vašingtono „Wizards“.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 29, Saddiqas Bey ir Frankas Jacksonas po 18, Isaiah Stewartas 15.
„Thunder“: Luguentzas Dortas 26, Darius Bazley 19, Mosesas Brownas 12 , Tony Bradley 11.