Nuo įkrintamųjų varžybų traukinio tolstantys Sakramento „Kings“ (25-47) namuose nė iš tolo neprilygo Bostono „Celtics“ (43-28) krepšininkams – 97:126 (26:32, 22:35, 31:25, 18:34).

Be savo puolimo lyderio De'Aarono Foxo besivertusių „Karalių“ gretose bene vienintelis šviesulys buvo lietuvis.

D. Sabonis per 36 minutes sumetė 30 taškų (11/19 dvitaškių, 1/1 tritaškis, 5/7 baudos), sugriebė 20 kamuolių (visa ekipa – 37) ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

21 tašką šeimininkams sukaupė Justinas Holiday'us (6/12 tritaškiai), 19 – Trey'us Lylesas.

Nugalėtojams 32 taškus surinko Jaysonas Tatumas (5/6 dvitaškiai, 7/10 tritaškiai, 1/1 bauda), 30 – Jaylenas Brownas.

Septintą kartą per pastaruosius aštuonis mačus suklupę „Kings“ Vakarų konferencijoje ir toliau tenkinasi tik 13-a vieta, o nuo dešimtosios, t. y. paskutinės, dar garantuojančios sezono pratęsimą, ne tik atsilieka 4 pergalėmis, bet ir dar yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Minėtoje dešimtoje pozicijoje vis labiau įsitvirtina ne kas kiti, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-41) vyrai su Jonu Valančiūnu.

Šį kartą jie svečiuose net 124:91 (35:10, 29:23, 31:24, 29:34) pranoko tiesioginį sav konkurentą San Antonijaus „Spurs“ (27-44) kolektyvą.

Net ir be Brandono Ingramo žaidę „Pelikanai“ iškart griebė jautį už ragų ir jau pirmojo kėlinio pabaigoje triuškino savo oponentus – 35:7.

Įspūdingai susitikimą pradėjęs J. Valančiūnas vien per pirmas tris minutes suvertė 9 taškus.

Iš viso JV ant parketo užteko praleisti 21 min., per kurią jis pasižymėjo dvigubu dubliu – 16 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 1/2 bauda) ir 12 atkovotų kamuolių. Uteniškis dar atliko ir 2 rezultatyvius perdavimus.

20 taškų Luizianos valstijos atstovams parūpino C. J. McCollumas, 18 – Naji Marshallas, 16 – Jaxsonas Hayesas.

Sutriuškintiems „Spurs“ 18 taškų sukrapštė Devinas Vassellas, 17 – Dejounte Murray'us.

Beje, dar antro ketvirčio pradžioje iš aikštelės prieigų buvo išvarytas emocijų netvardęs Greggas Popovichius.