Rungtynių didvyriu tapęs J. Embiidas iš viso pelnė 33 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Jo dėka „76ers“ sugebėjo panaikinti 17 taškų deficitą.

Prie pergalės 19 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų pridėjo Jamesas Hardenas, išnaudojęs pražangų limitą ketvirto kėlinio pabaigoje.

Dar 19 taškų nugalėtojams pelnė Tyrese'as Maxey, o Tobiaso Harriso sąskaitoje 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Toronto komandoje išsiskyrė Anunoby ir Gary Trentas, pelnę atitinkamai 26 ir 24 taškus.

Kitoje dvikovoje Bostono „Celtics“ namie 114:107 (24:33, 31:32, 30:25, 29:17) įveikė Bruklino „Nets“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2-0.

Visas rungtynes pirmavę „Nets“ krepšininkai turėjo net 17 taškų persvarą, tačiau iniciatyvą varžovams atidavė paskutinį kėlinį.

Celtics“: Jaylenas Brownas 22, Jayson Tatumas 19 (10 rez.p.), Grantas Williamsas 17. Alas Horfordas 16, Danielis Theisas 15.

Nets“: Kevinas Durantas 27, Bruce'as Brownas 23, Goranas Dragičius 18, Sethas Curry 16.

Čempionų titulą ginantys „Bucks“ krepšininkai trečiadienį Milvokyje nesugebėjo rasti tinkamo atsako DeMarui DeRozanui.

Čikagos „Bulls“ lyderis pelnė 41 tašką ir padėjo Artūro Karnišovo vadovaujamam klubui iškovoti pergalę 114:110 (29:28, 34:21, 24:31, 27:30). Serijoje iki keturių pergalių rezultatas lygus 1-1.

Aikštės šeimininkai tik pirmame kėlinyje sugebėjo išsiveržti į priekį, o visą likusį rungtynių laiką pirmavo svečiai iš Čikagos. Didžiausias skirtumas tarp komandų siekė 18 taškų.

Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (18 atk.k., 9 rez.p.), Brookas Lopezas 25, Khrisas Middletonas 18, Jrue Holiday 15, Wesley Matthewsas 11.

Bulls“: DeMaras DeRozanas 41, Nikola Vučevičius 24 (13 atk.k.), Zachas LaVine'as 20, Patrickas Williamsas 10, Alexas Caruso 9 (10 rez.p.).