Permainingai susiklosčiusiame susitikime abi komandos jau pirmoje susitikimo pusėje spėjo trumpam susikrauti po dviženklę persvarą. Įpusėjus pirmam kėlinukui „Rockets“ pirmavo 18:8, bet antro ketvirčio pradžioje atotrūkį 45:34 įgavo arenos šeimininkai.

Iki ilgosios pertraukos 8 taškus ir 3 atkovotus kamuolius surinkęs Domantas Sabonis įsimintiniausią epizodą sukūrė savoje aikštės pusėje. „Pacers“ aukštaūgis pasitiko dėjimui iš viršaus pasiruošusio grėsmingojo DeMarcuso Cousinso skrydį ir dešine ranka blokavo varžovo bandymą pelnyti taškus.

Dar vieną gerą gynybinį epizodą lietuvis sukūrė kartu su kitu šeimininkų aukštaūgiu Mylesu Turneriu. Paskutinę ketvirto kėlinuko minutę „Pacers“ pirmavo keturių taškų skirtumu, o į baudos aikštelę įsiveržęs Jamesas Hardenas atmetė kamuolį Davidui Nwabai, kurio metimą Indianos bokštai blokavo bendromis pastangomis. Statistikos protokole blokas buvo įrašytas Turneriui, pakartojusiam karjeros rekordą su 8 „stogais“ varžovų metimams.

Net 38 minutes aikštėje praleidęs Sabonis per jas pasižymėjo 22 taškais (5/8 dvit., 4/6 trit.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu, bloku ir 5 prarastais kamuoliais.

Aštuntose sezono rungtynėse aštuntą dvigubą dublį surinkęs Domantas lieka vienu iš trijų šio sezono NBA krepšininkų, pasižymėjusių tokiu statistiniu pasiekimu kiekviename žaistame susitikime. Be Sabo tokia serija gali pasigirti tik Andre Drummondas (Klivlando „Cavaliers“) ir Jonas Valančiūnas.

Domantas Sabonis

Geriausią karjeros atkarpą žaidžiantis lietuvis šiame sezone fiksuoja įspūdingus 20,8 taško, 11,4 atkovoto kamuolio ir 6,4 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. 17 tolimų metimų per aštuonerias rungtynes išmetęs aukštaūgis juos realizuoja pribloškiančiu 53 proc. taiklumu.

Savo karjeros rezultatyvumo rekordą šiose rungtynėse pagerino „Pacers“ įžaidėjas Malcolmas Brogdonas, pelnęs 35 taškus. Ankstesnį geriausią karjeros rezultatą (33 taškai) gynėjas buvo užfiksavęs keturioms dienomis anksčiau vykusiose rungtynėse su Niujorko „Knicks“.

Indianos užduotį iškovoti pergalę gerokai palengvino efektyvus susitvarkymas su rezultatyviausio lygos krepšininko vardą iki šių rungtynių turėjusiu Jamesu Hardenu. Pastarosiose trejose rungtynėse į „Pacers“ krepšį bent po 40 taškų metęs gynėjas pasižymėjo vos 15 taškų – pastarąjį kartą taip nerezultatyviai Hjustono lyderis buvo pasirodęs praėjusių metų sausio 24-ą dieną.

Nesulaikomąjį teksasiečių lyderį pristabdę Indianapolio krepšininkai pergalę prieš „Rockets“ iškovojo tik antrą kartą per pastaruosius septynis tarpusavio susitikimus.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 35 (9/19 dvit., 4/6 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Domantas Sabonis 22 (12 atk. kam.), Justinas Holiday 20, Victoras Oladipo 18 taškų (5/13 dvit., 1/7 trit., 9 atk. kam.).

„Rockets“: Johnas Wallas 28 (12/17 dvit., 0/3 trit.), Ericas Gordonas 20 (2/10 trit.), Jamesas Hardenas (4/9 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud., 12 rez. perd.) ir Davidas Nwaba po 15, P.J. Tuckeris 10 taškų.

Po pergalingo vizito Naujajame Orleane namo į Indianapolį grįžę „Pacers“ sužaidė antrąsias iš devynerių paeiliui su Vakarų konferencijos varžovais žaisimų rungtynių. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai namuose priims Finikso „Suns“, o vėliau jų lauks dvikovos su „Kings“, „Warriors“, „Trail Blazers“, „Suns“, „Clippers“ ir „Mavericks“ klubais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)