Permainingose rungtynėse svečiai greitai įgijo dviženklį pranašumą, tačiau taip pat greitai jį ir iššvaistė. Iki didžiosios pertraukos iniciatyva priklausė „Trail Blazers“, o trečiame kėlinyje pirmaujanti komanda nuolat keitėsi.

Visiškai perimti iniciatyvą „Pelicans“ žaidėjams pavyko tik paskutiniame kėlinyje. Po puikaus J. Valančiūno žaidimo ir Brandono Ingramo baudų metimų skirtumas išaugo iki dviženklio – 108:98 likus žaisti 4 min. iki dvikovos pabaigos.

Po taiklaus CJ McCollumo tritaškio Naujojo Orleano ekipa įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse (113:100) ir galiausiai šventė pergalę. Simboliška, bet paskutinius taškus – dvitaškį ir vieną baudos metimą pataikė JV.

Ypatingas šis vakaras buvo „Pelicans“ įžaidėjui CJ McCollumui, kuris pirmą kartą grįžo į Portlandą, kur su „Trail Blazers“ marškinėliais iki mainų vasario mėnesį žaidė 8,5 metų.

30-metis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 25 taškais. J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį.

Jonas Valančiūnas prieš "Trail Blazers". Statistika

Lietuvis per 35 min. pelnė 19 taškų (8/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, 4 kartus suklydo.

„Pelicans“ tarpusavio dvikovą namie gruodžio 21-ą dieną laimėjo 111:97, o dar kartą šios ekipos Naujajame Orleane sužais balandžio 7-ą dieną.

Artimiausias rungtynes „Pelicans“ žais Los Andžele penktadienį su vietos „Lakers“ komanda.

„Trail Blazers“: Drew Eubanksas 21, Benas McLemore'as 16, Reggie Perry 15, Brandonas Williamsas 10.

Pelicans“: CJ McCollumas 25, Jonas Valančiūnas 19 (11 atk.k.), Brandonas Ingramas 19, Jaxsonas Hayesas 18, Trey Murphy III 10.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Sakramento „Kings“ be traumuoto Domanto Sabonio svečiuose 121:118 (28:39, 44:27, 32:37, 17:15) nugalėjo Hiustono „Rockets“ krepšininkus.

Rungtynių eigoje keitėsi pirmaujančios komandos, susikraudamos dviženklę persvarą, tačiau paskutiniame kėlinyje jau vyko kova taškas į tašką.

Nugalėtojams po 24 taškus pelnė Davionas Mitchellas, Damianas Jonesas ir Trey Lylesas. Sakramento komandoje nežaidė traumuoti lyderiai De'Aaronas Foxas ir Domantas Sabonis.

„Rockets“ ekipoje žibėjo dvi jaunosios žvaigždės – Jalenas Greenas pasiekė sezono rekordą su 32 taškais, o Kevinas Porteris surinko pirmąjį savo karjeroje trigubą dublį – 30 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų ir 12 atkovotų kamuolių.