Domantas Sabonis žaidė beveik be keitimų, per 40 min. pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių, pagerino karjeros rezultatyvių perdavimų rekordą – 15, padarė 2 klaidas bei dukart prasižengė. Jam žaidžiant „Pacers“ pelnė 16 taškų daugiau nei varžovai (+/- rodiklis +16).

Tai lietuvio jau 9-as sezone trigubas dublis.

Po 3-ios pergalės per paskutines ketverias rungtynes „Pacers“ užsitikrino vietą turnyro lentelės 10-uke, o tai garantuoja Indianos klubui papildomas rungtynes dėl pozicijų atkrintamosiose („play in round“).

Lemiamo ketvirčio metu sužaidus 4 minutes po Tobiaso Harriso dvitaškio „76ers“ pirmavo 6 taškais (87:81), bet „Pacers“ netruko pavyti svečius, po Goga Bitadzes baudų metimų ir D. Sabonio dėjimo rezultatas jau tapo lygus – 92:92.

Svečiai net 4 minutes negalėjo įveikti „Pacers“ gynybos, o Cariso LeVerto 7 iš eilės taškai likus 57 sek. leido „Pacers“ atitrūkti (99:92).

„76ers“ stebuklo nesukūrė ir patyrė pirmą nesėkmę po 8-ių pergalių serijos.

Domantas Sabonis prieš "76ers". Statistika

Šiuo metu „Pacers“ ir Šarlotės „Hornets“ dalinasi 8-9 vietomis (33/36), 10-oje vietoje – Vašingtono „Wizards“ (32/37). Indianapolyje be Joelio Embiido žaidusi „76ers“ (47/22) – Rytų konferencijos lyderė.

„Pacers“: Caris LeVert 24, Doug McDermott 20, Justin Holiday ir Domantas Sabonis po 16, T. J. McConnell 10 taškų.

„76ers“: Tobias Harris 27, Ben Simmons 20 (8 atkov. kam., 7 rez. perd.), Tyrese Maxey 11, Sethas Curry 10 taškų.