Galingai rungtynes pradėję šeimininkai jau antro kėlinio viduryje susikrovė triuškinamą persvarą (63:32) ir, nors vėliau kiek atleido vadeles, didesnių problemų nebeturėjo.

Be traumuotų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo sklandantiems „Pelikanams“ kelią į pergalę rodė C. J. McCollumas, atnešęs 28 taškus (5/10 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 3/4 baudos, 6 rez. perd.).

Antras pagal rezultatyvumą buvo Jonas Valančiūnas, kuris sukaupė solidų dvigubą dublį – 16 taškų (6/13, 0/2, 4/5 baudos) ir 17 atkovotų kamuolių. Lietuvis dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą ir 4 kartus suklydo.

Svečiams po 16 taškų surinko Kenyonas Martinas jaunesnysis (7/7 metimai iš žaidimo) ir Jalenas Greenas.

Tuo metu apmaudžią nesėkmę patyrė po 16 metų pertraukos į NBA atkrintamąsias trokštantys grįžti Sakramento „Kings“ (20-17) vyrukai, kurie namuose 117:120 (30:30, 28:31, 30:30, 29:29) nusileido Atlantos „Hawks“ (20-17) komandai.

Taškas į tašką vykusioje dvikovoje viskas sprendėsi paskutinę mačo minutę. Į ją ekipos įžengė koja kojan – „Kings“ pirmavo vienu tašku (117:116).

De'Andre Hunteris pažeidė taisykles prieš Domantą Sabonį, tačiau šis prametė abi baudas, o kitoje atakoje pats prasižengė prieš Dejountę Murray'ų, kuris buvo šaltakraujiškas – 117:118.

„Karaliams“ suklydus D. Murray'us pridėjo dar ir dvitaškį (117:120). Likus 16 sekundžių De'Aaronas Foxas netaikliai atakavo iš dviejų taškų zonos, o kamuolį sugriebusiam D. Saboniui jo pataisyti nepavyko ir laikas baigėsi.

D. Foxas finišavo su 25, Kevinas Huerteris – su 24, Harrisonas Barnesas – su 22 taškais.

D. Sabonis sumetė 20 taškų (7/13 dvitaškiai, 6/8 baudos), nusiėmė 14, o perėmė 2 kamuolius, išdalino 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą ir 4 kartus suklydo.

„Vanagams“ po 22 taškus parūpino Johnas Collinsas (12 atk. kam.) ir De'Andre Hunteris, po 21 tašką – Trae Youngas ir Dejounte Murray'us.