Lygi kova vyko pirmoje rungtynių pusėje, po dviejų kėlinių „Pelicans“ pirmavo 65:61.

Po pertraukos trečio kėlinio pabaigoje „pelikanai“ atitrūko dviženkle persvara, o paskutinis ketvirtis virto formalumu: puolime strigę svečiai nesulaikė tolstančių varžovų, kuriems nusileido triuškinančiu skirtumu.

Nugalėtojų gretose Jonas Valančiūnas žaidė 31 minutę, pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir penkis kartus prasižengė. Jam žaidžiant „Pelicans“ pelnė 17 taškų daugiau už varžovus.

Jonas Valančiūnas prieš "Kings". Statistika

Po dvikovos krepšininkas neslėpė susirūpinimo tragiškais įvykiais Ukrainoje.

„Patikėkite, sunku kalbėti apie tai, ten vyksta nenormalūs dalykai. Priešas vis dar ten, žūsta nekalti žmonės, visas pasaulis kalba apie sankcijas, paramą, bet kažkas daugiau turi būti daroma. Sunku kalbėti, bet dėmesys dabar turi būti skiriamas Ukrainos žmonėms“, – po dvikovos savo nerimo neslėpė J. Valančiūnas.

Domantas Sabonis žaidė 33 minutes, pelnė 15 taškų (6/14 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių (iš jų 7-i puolime), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir dukart prasižengė.