Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 119:99 (32:21, 25:30, 31:17, 31:31) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“ (3-2) krepšininkus.

D. Sabonis sužaidė antras rezultatyviausias sezono rungtynes. Įspūdingu taiklumu krepšį atakavęs lietuvis per 37 minutes pelnė 25 taškus (8/12 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.).

Penktą dvigubą dublį iš eilės fiksavęs vidurio puolėjas atkovojo 11 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Centro +/- rodiklis siekė +25.

Geriausiai D. Saboniui talkino 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius surinkęs Dougas McDermottas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 28 taškus sumetęs Collinas Sextonas.

Indianapolio klubas pamatus pergalei padėjo trečiajame kėlinyje. Po pertraukos šeimininkai spurtavo 12:3 bei įgijo dviženklį pranašumą 67:54. Netrukus buvo pradėtas varžovų triuškinimas 86:65, o paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (11 atk. kam.), Dougas McDermottas 18 (9 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 17, Victoras Oladipo 16, Mylesas Turneris 14, Aaronas Holiday 12.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28, Darius Garlandas 21, Andre Drummondas 11 (13 atk. kam.).