Be traumuotų Malcolmo Brogdono, Cariso La Verto ir Isaiah Jacksono žaidusi „Pacers“ ekipa antro kėlinio pradžioje po Torrey Craigo dvitaškio pirmavo 46:30, tačiau „Nets“ kėlinį užbaigė 28:9 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 58:55.

Trečią kėlinį šeimininkai laimėjo 27:19 ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį turėjo 11 taškų pranašumą (85:74). „Pacers“ nenuleido rankų ir ketvirtame kėlinyje sužaidus beveik 7 minutes D. Sabonis taikliu baudos metimu rezultatą išlygino – 90:90.

Tačiau dar vienam spurtui Indianapolio krepšininkams neužteko jėgų. Jamesas Hardenas pelnė 4 taškus iš eilės, Joe Harrisas ir LaMarcusas Aldridge'as pridėjo po dvitaškį, „Nets“ spurtavo 8:0 ir šventė pergalę.

D. Sabonis per 34 min. pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir po tris sykius prasižengė bei suklydo.

„Pacers“ ekipoje pasižymėjo karjeros rungtynes sužaidęs T. Craigas. 30-metis krepšininkas per 34 minutes pelnė 28 taškus (5/9 dvit., 4/7 trit., 6/8 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino komandai J. Hardenas pelnė 29 taškus, o Kevinas Durantas pridėjo 22 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus. 21 tašką surinko LaMarcusas Aldridge'as. 36 metų krepšininkas šiose rungtynėse peržengė 20 000 per karjerą pelnytų taškų ribą.

Trečią nesėkmę paeiliui patyrusi „Pacers“ spalio 31 dieną savo arenoje priims Toronto „Raptors“.

„Nets“: Jamesas Hardenas 29, Kevinas Durantas 22, LaMarcusas Aldridge'as 21.

„Pacers“: Torrey Craigas 28, Chrisas Duarte 19, Domantas Sabonis 16, Jeremy Lambas 12.

Kitose rungtynėse Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (1/5) 109:110 (20:23, 31:31, 27:23, 31:33) nusileido Toronto „Raptors“ (3/3) komandai. 22 metų I. Brazdeikis antrą kartą šį sezoną aikštėje nepasirodė.

Savo šanso vis dar laukia ir Arnoldas Kulboka. Šarlotės „Hornets“ ekipai priklausantis lietuvis praleido šeštas rungtynes iš eilės, o „Širšės“ (4/2) išvykoje 99:114 (22:33, 24:31, 29:20, 24:30) pralaimėjo Majamio „Heat“ (4/1) ekipai.