Oklahomos „Thunder“ (30/23) gretose D. Sabonis mačą pradėjo starto penkete, tačiau ant parketo praleido tik 10 min., per kurias prametė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir taškų nepelnė.

„Thunder“ išvykoje 90:93 (25:20, 27:21, 18:32, 20:20) turėjo pripažinti Indianos „Pacers“ (29/22) pranašumą.

Nors „Thunder“ po dviejų kėlinių pirmavo 52:41, antroje mačo pusėje svečių žaidimas visiškai užstrigo, o „Pacers“ surengė galingą atsakomąjį spurtą, kurį iniciavo Paulas George'as (15 taškų po pertraukos).

Mačo pabaiga buvo dramatiška, o joje sėkmė ir vėl nesišypsojo „Thunder“ superžvaigždei Russellui Wesbtrookui. Per plauką nuo dar vieno trigubo dublio likęs gynėjas per paskutinę mačo minutę prametė net du tolimus metimus, kuriais galėjo išlyginti rezultatą.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 27 (18 atk. kam., 9 rez. perd.), Stevenas Adamsas 15, Victoras Oladipo 14, Andre Robersonas 11 taškų.

„Pacers“: Paulas George'as 21, Jeffas Teague 17, Glennas Robinsonas III – 14 taškų.

Tuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ (20/32) su D. Motiejūnu namuose 111:106 (29:21, 18:21, 30:32, 34:32) nugalėjo Vakarų konferencijos autsaiderius Fynikso „Suns“ (16/36) krepšininkus.

D. Motiejūnas šiame mače nuo atsarginių suolo pakilo labai trumpam. Lietuvis žaidė vos 6 min., per kurias prametė vienintelį mestą dvitaškį ir atkovojo 1 kamuolį.

„Pelicans“ į pergalę atvedė galingas Anthony Daviso ir Jrue Holiday žaidimas. Puolėjas ir gynėjas kartu sudėjus pelnė daugiau nei pusę nugalėtojų taškų – 64.

„Pelicans“: Anthony Davisas 34 (11/19 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud., 9 atk. kam., 5 blk.), Jrue Holliday 30 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), E'Twaunas Moore'as 12 taškų.

„Suns“: T.J. Warrenas 20, Leandro Barbosa 14, Devinas Bookeris 14, Ericas Bledsoe 14 taškų.