Nate'o McMillano auklėtiniai 121:106 (31:22, 33:30, 32:30, 25:24) įveikė Niujorko „Knicks“ (10-32) krepšininkus.

Starto penkete susitikimą pradėjęs D. Sabonis buvo pats rezultatyviausias – jis per 32 minutes įmetė 22 taškus (9/14 dvitaškiai, 4/4 baudos).

Po krepšiais karaliavęs lietuvis dar ir atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus pažeidė taisykles.

„Madison Square Garden“ arena D. Saboniui yra sėkminga. Joje aukštaūgis spalį sužaidė ir rezultatyviausią karjeros mačą, kai pelnė 30 taškų.

„Negaliu paaiškinti, kodėl čia man sekasi taip gerai. Kiekvienos rungtynės man yra vienodos. Bendraklubiai atlieka puikų darbą mane rasdami, o aš tiesiog darau savo darbą“, – po mačo sakė D. Sabonis.

Penktą kartą iš eilės prieš „Knicks“ laimėjusi Indianos ekipa toliau verčiasi be peties traumą besigydančio Myleso Turnerio.

Jau pirmajame kėlinyje nuo varžovų atitrūkę svečiai užtikrintai kontroliavo rungtynes, kurių trečiajame kėlinyje pirmavo net 80:59.

„Knicks“: Emmanuelis Muddiay 21, Kevinas Knoxas 14, Trey Burke'as, Noah Vonleh ir Timas Hardaway po 12, Mario Hezonja 10, Allonzo Trier 5.

„Pacers“: Domantas Sabonis 22 (15 atk. kam.), Victoras Oladoipo 19, Bojanas Bogdanovičius 15, Thaddeusas Youngas 13, Tyreke'as Evansas ir Dougas McDermottas po 12.