Iki šiol nei vienai NBA komandai nepavyko laimėti atkrintamųjų varžybų serijos, pradėjus ją trimis pralaimėjimais. Tačiau „Raptors“ žengė pirmą žingsnį link šio istorinio tikslo.

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Raptors“ po trijų kėlinių turėjo tik 3 taškų persvarą (80:77). Bet ketvirtame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Toronto ekipos puolėjas Pascalis Siakamas. 15 taškų lemiamame ketvirtyje pelnęs krepšininkas padėjo savo komandai susikrauti solidesnį dviženklį pranašumą (95:85) ir neleido „76ers“ ekipai užbaigti serijos „Raptors“ aikštelėje.

Geriausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidęs P. Siakamas per 43 minutes pelnė 34 taškus (9/15 dvit., 1/4 trit., 13/15 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo 2 metimus.

Filadelfijos ekipos gretose pasižymėjo Jamesas Hardenas. Jis per 42 minutes surinko 22 taškus (3/9 dvit., 2/8 trit., 10/11 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir blokavo net 3 varžovų metimus, bet pergalei to neužteko.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 34 (8 atk. kam.), Gary Trentas 24, Thaddeusas Youngas 13, OG Anunoby 11.

„76ers“: Jamesas Hardenas 22 (9 rez. perd.), Joelis Embiidas 21 (8 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 15 (11 atk. kam.), Tyrese'as Maxey 11 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

Serijoje iki keturių pergalių „76ers“ pirmauja 3-1. Penktosios serijos rungtynės vyks naktį iš pirmadienio į antradienį Filadelfijoje.