Nemalonusis epizodas buvo užfiksuotas likus lygiai dviem minutėms iki ilgosios rungtynių pertraukos. Pirmajam šių metų naujokų biržos šaukimui Markelle Fultzui prametus du baudų metimus iš eilės dėl kamuolio kovojęs JV jau po kelių akimirkų skausmo perkreiptu veidu susiėmė už kairiosios čiurnos.

Uteniškis žaidybinėje situacijoje nesėkmingai nusileido kairiąja pėda primindamas kroato Dario Šaričiaus koją. Nors Jonas po šio kontakto sukandęs dantis liko aikštėje, jau po kelių akimirkų vyriausiasis „Raptors“ treneris Dwane'as Casey pakėlė nuo suolo Jakobą Poeltlą, o į rūbinę tyrimams iškeliavęs lietuvis aikštėje daugiau nebepasirodė.

Per penkiolika aikštėje praleistų minučių vidurio puolėjas spėjo pelnyti 5 taškus (2/4 dvit., 1/2 baud.), atkovoti keturis kamuolius ir pradžiuginti Toronto sirgalius gražiu „alley-oop“ stiliaus dėjimu.

Artimiausiu metu lietuviui bus atlikti išsamūs magnetinio rezonanso tyrimai, tačiau D. Casey tikisi, jog JV trauma nėra rimta.

Svečių ekipai šiąnakt nepadėjo vienu talentingiausių lygos aukštaūgių vadinamas kamerūnietis Joelis Embiidas. Filadelfijos organizacijai itin atsargiai vertinant vos 31 susitikimą per tris pirmuosius karjeros sezonus sužaidusio vidurio puolėjo sveikatos būklę ir nepaisant jo nepasitenkinimo vis dar neregistruoja žaidėjo antrosioms rungtynėms per dvi paras.

Solidžią persvarą šeimininkai susikrovė jau pirmame kėlinyje, kuriame užtikrintai pasirodė vienas iš klubo lyderių DeMaras DeRozanas, pataikęs visus keturis mestus dvitaškius ir 7 iš 8 baudų metimų bei surinkęs 15 taškų.

Agresyvus šeimininkų žaidimas leido Kanados atstovams jau per pirmąsias dvylika minučių mesti net šešiolika baudų metimų.

Atakuojančio gynėjo vedami „Raptors“ spurtavo 11:2, susikrovė dviženklę persvarą ir nebesižvalgė atgal. Nors antrame ketvirtyje Filadelfijos ekipa sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų, trečią kėlinį beveik dvigubu santykiu (40:22) laimėję Toronto krepšininkai ketvirtąją susitikimo dalį pavertė abiejų komandų rezervinių krepšininkų sužaistu formalumu.

„Raptors“ savo šios nakties varžovus įveikė šešioliktąjį kartą per pastaruosius septyniolka tarpusavio susitikimų bei dešimtą sykį iš eilės.

Komandinį žaidimą tarpsezonio metu akcentavusi komanda šiąnakt aliko 19 rezultatyvių perdavimų, o vidutiniškai šiame sezone jų per rungtynes renka po 22,5. Pernai šioje statistinėje kategorijoje 18,5 vidurkį fiksavę „Raptors“ pagal šį skaičių lygoje užėmė paskutinę trisdešimtąją vietą.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30 (8/12 met., 14/16 baud.), Serge'as Ibaka 21 (5/9 trit.), Kyle'as Lowry 17, Jakobas Poeltlas 14 taškų.

„76ers”: Benas Simmonsas 18 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jarrydas Baylessas 16, Justinas Andersonas 12, Jahlilas Okaforas 10 taškų.

Naktį iš antradienio į trečiadienį J. Valančiūno atstovaujama komanda išvykoje susikaus su San Antonijaus „Spurs“ ir pradės net šešerių išvykos rungtynių maratoną. Vakarų konferencijoje besisvečiuosiantys ropliai po vizito Teksase svečiuose susirems su „Warriors“, „Lakers“, „Trail Blazers“, „Nuggets“ ir „Jazz“ klubais.