Kalifornijos klubas savo aikštėje 127:97 (23:30, 36:18, 27:20, 41:29) sutalžė „Golden State Warriors“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

NBA čempionų titulą ginantys „Warriors“ krepšininkai gerai pradėjo rungtynes ir po pirmų 12 minučių pirmavo 30:23, tačiau antrame kėlinyje LeBrono Jameso vedami aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir ėmė dominuoti.

Pirmame kėlinyje nei vieno metimo neatlikęs L. Jamesas antrame surinko 10 taškų, „Lakers“ antrąjį kėlinį laimėjo 36:18 ir po dviejų kėlinių jau turėjo 11 taškų persvarą (59:48).

„Lakers“ įkarštis nesumažėjo ir po pertraukos. Pergalės skonį pajutę šeimininkai varžovų nesigailėjo, likusius du kėlinius laimėjo 68:49 ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Nugalėtojams Anthony Davisas per 33 minutes pelnė 25 taškus (7/10 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

Jamesas per 32 minutes pridėjo 21 tašką (4/7 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

21 tašką surinko ir D'Angelo Russellas.

„Warriors“ gretose rezultatyviausiai žaidė Stephenas Curry. Čempionų lyderis per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/11 dvit., 4/10 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (13 atk. kam., 3 per. kam., 4 blok.), D'Angelo Russellas (5 rez. perd.) ir LeBronas Jamesas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) – po 21, Lonnie Walkeris ir Dennisas Schroderis – po 12, Austinas Reavesas 10, Shaquille'as Harrisonas 9.

„Warriors“: Stephenas Curry 23, Andrew Wigginsas 16 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Klay Thompsonas 15 (7 atk. kam.), Jonathanas Kuminga 10, Gary Paytonas 8.

Ketvirtasis serijos susitkimas naktį iš pirmadienio į antradienį 5 val. Lietuvos laiku taip vyks Los Andžele.

Tuo metu Majamyje vietos „Heat“ 105:86 (29:21, 29:23, 29:26, 18:16) įveikė Niujorko „Knicks“ ir taip pat atsitiese po nesėkmės antrose serijos rungtynėse.

Eriko Spoelstros auklėtiniai pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės ir laimėjo visus kėlinius.

„Heat“ į pergalę vedė po vienerių praleistų rungtynių sugrįžęs Jimmy Butleris. 33 metų krepšininkas per 36 minutes pelnė 28 taškus (9/19 dvit., 0/2 trit., 10/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Niujorko ekipos gretose išsiskyrė 20 taškųsurinkęs Jalenas Brunsonas. Jis taip pat per 37 minutes atkovojo 6 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Jimmy Butleris 28 Maxas Strusas 19, Bamas Adebayo 17 (12 atk. kam.), Kyle'as Lowry 14 (4 rez. perd.).

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 20 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Joshas Hartas 15 (12 atk. kam.), R.J. Barrettas 14, Immanuelis Quickley 12, Juliusas Randle'as 10 (14 atk. kam.).

„Heat“ serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Ketvirtasis serijos mačas naktį iš pirmadienio taip pat vyks Majamyje, susitikimo pradžia – 2.30 val. Lietuvos laiku.