„Pelicans“ (33/44) komanda, kurios treneris Alvinas Gentry aikštėje ir vėl neatrado vietos D. Motiejūnui, namuose 110:117 (21:28, 26:35, 32:24, 31:30) pralaimėjo Čikagos „Bulls“ (38/39).

Dėl vietos Rytų konferencijos aštuntuke įnirtingai kovojantiems „buliams“ šis laimėjimas buvo itin svarbus, o „Pelicans“ komandą šio mačo rezultatas dar labiau priartino prie sezono finišo. Nors pagal teorinius skaičiavimus „pelikanai“ dar turi galimybių prasibrauti į aštuntuką, iš tikrųjų jos jau nėra realios.

„Bulls“ gretose šiame mače nesulaikomas buvo Jimmy Buttleris, kuris per 39 min. pelnė 39 taškus (14/26 metimų). 21 tašką prie pergalės pridėjo Bobby Portisas, 15 – Joffrey Lauvergne.

„Pelicans“ 30 taškų surinko Anthony Davisas (11 atk. kam.), 26 – DeMarcusas Cousinsas (18 atk. kam.), 17 – Jrue Holiday.

Visgi pastarąją naktį būta ir rezultatyvesnių už J. Butlerio pasirodymų. Tikros dviejų žaidėjų taškų lenktynės vyko Klivlande, kur vietos „Cavaliers“ (49/27) po dviejų pratęsimų 135:130 (27:26, 34:26, 23:24, 21:27, 31:26) nugalėjo Indianos „Pacers“ (37/40).

LeBronas Jamesas nugalėtojams per 52 min. surinko trigubą dublį – pelnė 41 tašką (16/29 met.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

52 minutės ant parketo – pastarųjų keturių sezonų L. Jameso žaidimo laiko rekordas.

Visgi dar rezultatyviau už Karalių žaidė „Pacers“ lyderis Paulas George'as, kuris per 48 min. liko per žingsnelį nuo trigubo dublio – pelnė 43 taškus (16/33 met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Pratęsimų metų P. George'as pelnė net 19 svečių taškų iš eilės, tačiau nuo aštuntos nesėkmės išvykoje paeiliui „Pacers“ tai neišgelbėjo.

Įtampa šiose rungtynėse liejosi per kraštus – antrojo pratęsimo metu tarpusavyje netgi apsižodžiavo L. Jamesas ir jo komandos draugas Tristanas Thompsonas, tačiau po mačo pats LeBronas atsiprašė kolegos, pareiškęs, kad šiek tiek pasikarščiavo.

„Mes lyg šeima. Reikia tai pamiršti ir žiūrėti į priekį“, – LeBronui pritarė ir T. Thompsonas.

Dar 23 taškus prie „Cavs“ pergalės pridėjo Kyrie Irvingas, 20 – Kevinas Love'as.

„Pacers“ 27 taškus pelnė C.J. Milesas, 19 – Thaddeusas Youngas.

„Cavaliers“ ši pergalė buvo labai svarbi – NBA čempionai Rytų konferencijoje neleidžia į priekį pabėgti pirmoje vietoje žengiančiai Bostono „Celtics“ komandai, nuo kurios atsilieka vos vienu laimėjimu.

Tuo metu „Pacers“ dabar yra už atkrintamųjų varžybų borto – turnyro lentelėje užima 9-ąją poziciją ir bandys išsigelbėti per likusias penkerias reguliariojo sezono rungtynes.

Rezultatyvumu pasižymėjo ir rungtynės Ouklande, kur vietos „Golden State Warriors“ (63/14) iš kelio nušlavė Vašingtono „Wizards“ (43/31) – 139:115 (35:30, 32:27, 39:31, 33:27).

Puikiai iš toli šaudęs Stephenas Curry šį kartą pataikė net 9 tritaškius. Per 36 min. jis viso pelnė 42 taškus (6/8 dvit., 9/14 trit.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Dar 23 taškus prie sezono lyderių laimėjimo pridėjo Klay Thompsonas.

Pralaimėjusiems po 20 taškų pelnė Bradley Bealas ir Bojanas Bogdanovičius.

„Warriors“ užtikrintai primauja Vakarų konferencijoje, o „Wizards“ Rytuose užima 4-ąją poziciją – nuo trečioje vietoje esančių Toronto „Raptors“ krepšininkų „burtininkai“ atsilieka 1 pergale.