Pirmą kartą šių metų ikisezoninėse rungtynėse ant parketo grįžęs Griffinas jau pirmosios atakos metu įkvėpė šeimininkų sirgalius pataikydamas tritaškį, tačiau neužilgo atsidūrė kitoje vieno gražiausių nakties epizodų pusėje.

Agresyviai krepšį atakavęs buvęs dėjimų konkurso čempionas baudos aikštelėje sulaukė itin gražaus jaunojo „Nets“ aukštaūgio Jarretto Alleno bloko.

Vos 20-ies metų vidurio puolėjas šiąnakt viso blokavo keturis varžovų metimus bei, kiek netikėtai, ryškiai pranoko savo tiesioginį oponentą Andre Drummondą. Visų žvaigždžių rungtynių dalyvis pasižymėjo dvigubu dubliu, bet pataikė vos 6 iš 21 iš žaidimo atliktų metimų.

Dramatiškoje dvikovoje „Pistons“ buvo įgavę pranašumą antroje ketvirto kėlinio pusėje, tačiau svečius iš Bruklino išgelbėjo puikus D'Angelo Russello žaidimas lemiamomis susitikimo minutėmis.

Įžaidėjas šaltakraujiškai pataikė rezultatą „Nets“ naudai persvėrusį tritaškį bei tapo rezultatyviausiu susitikimo krepšininku.

Papildomų penkių minučių metu svečiai sugebėjo spurtuoti rezultatu 8:2 bei priversti vyriausiąjį Detroito komandos trenerį Casey prašyti minutės pertraukėlės. Pasitarimas padėjo sutvarkyti daugiau nei taško į savąjį krepšį nepraleidusių „Pistons“ gynybą, tačiau patys šeimininkai per paskutiniąsias tris minutes sukrapštė vos keturis taškus ir buvo priversti pripažinti „Nets“ pranašumą.

Bruklino komandos gretose pirmuosius savo taškus NBA rungtynėse pelnė bosnis Džananas Musa. 29-uoju šaukimu šių metų biržoje pakviestas Balkanų mokyklos auklėtinis aikštėje praleido 11 minučių, per kurias pasižymėjo 2 taškais ir 2 atkovotais kamuoliais.

„Nets“ ekipai atstovaujantis latvis Rodionas Kurucas šįkart sužaidė tik 7 minutes, bet per jas spėjo surinkti 4 taškus ir 5 atkovotus kamuolius.

Svečių komandos pergalę aptemdė snaiperio Alleno Crabbe‘o patirta trauma. Dar pirmajame kėlinyje atakuojantis gynėjas susižeidė čiurną ir aikštę sugebėjo palikti tik su komandos draugų pagalba.

„Pistons“: Langstonas Galloway 24 (9/17 met., 4/8 trit.), Blake‘as Griffinas 17 (9 atk. kam.), Reggie Bullockas ir Andre Drummondas (6/21 met., 10 atk. kam., 4 per. kam.) po 14 taškų.

„Nets“: D‘Angelo Russellas 25 (10/22 met., 5/13 trit.), Jarrettas Allenas (9 atk. kam., 4 blk.) ir Caris LeVertas (9 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kl.) po 17, Joe Harrisas 13 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Šarlotės „Hornets“ – Čikagos „Bulls“ 110:104 (28:24, 32:22, 31:30, 19:28)

„Hornets“: Kemba Walkeris 20, Jeremy Lambas 16, Cody Zelleris 14, Malikas Monkas 13 (5/14 met.), Marvinas Williamsas 12, Willy Hernangomezas 11, Nicas Batumas 7 taškai (12 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 26 (9/15 met., 4/6 trit.), Bobby Portisas 17 (8 atk. kam.), Antonio Blakeney 15, Justinas Holiday 10 taškų.

Majamio „Heat“ – Orlando „Magic“ 90:89 (20:22, 32:20, 21:26, 17:21)

„Heat“: Rodney McGruderis 19 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Goranas Dragičius 16, Kelly Olynykas 12, Justise‘as Winslow 11 taškų.

„Magic“: Nikola Vučevičius 22 (14 atk. kam.), Jerianas Grantas 17, Aaronas Gordonas 12 taškų (5/17 met., 8 atk. kam.).

Niujorko „Knicks“ – Vašingtono „Wizards“ 98:110 (21:32, 23:20, 25:36, 29:22)

„Knicks“: Timas Hardaway ir Allonzo Trieris (7/11 met.) po 18, Isaiah Hicksas 11, Frankas Ntilikina, Mario Hezonja ir Trey Burke‘as po 10 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 20 (7/10 met.), Jeffas Greenas 16, Johnas Wallas 14 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kelly Oubre 13, Otto Porteris 12, Ianas Mahinmi ir Jasonas Smithas po 11 taškų.

Sakramento „Kings“ – Haifos „Maccabi“ 132:100 (25:25, 41:31, 35:23, 31:21)

„Kings“: Buddy Hieldas 22, Justinas Jacksonas 18, Harry Gilesas III 16, Williw Cauley-Steinas ir Frankas Masonas po 13.

„Maccabi“: Joshas Childressas 18, Kennedy Meeksas 19 (9 atk.k.), Scottas Machado 15.

Ouklando „Golden State Warriors“ – Finikso „Suns“ 109:117 (32:40, 25:21, 30:38, 22:18).

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 23, Kevinas Durantas 12, Damianas Jonesas (8 atk.k.), Kevonas Looney ir Alfonzo McKinnie po 11.

„Suns“: Deandre Aytonas ir Ryanas Andersonas po 18, Trevoras Ariza 17, TJ Warrenas 15.