Svarbiausią žingsnį link pergalės Kalifornijos valstijos atstovai žengė iš karto po ilgosios pertraukos. Penkių minučių atkarpą net 18:3 laimėję Steve'o Kerro auklėtiniai įgytos iniciatyvos nebepaleido iš savo rankų iki pat rungtynių pabaigos.

Čempionams nesutrukdė ir antrojo kėlinio metu užfiksuotas epizodas, kurio metu teisėjai iš aikštės išvarė itin emocionaliai į jų sprendimą neužfiksuoti pražangos „Heat“ ekipai sureagavęs įžaidėjas Shaunas Livingstonas.

Pagrindiniais raktais į pergalę „Warriors“ klubui tapo užtikrintai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (41:28) ir sėkmingas Stepheno Curry žaidimas.Vienas iš Ouklando komandos lyderių ę0 aikštėje praleistų minučių sugebėjo paversti 30-čia taškų.

Be Hassano Whiteside'o šiąnakt besivertusių „Heat“ gretose dar vieną tragišką pasirodymą surengė Dionas Waitersas, pataikęs tik 1 iš 10 iš žaidimo atliktų metimų. Per pastarąsias penkerias rungtynes gynėjas krepšį atakuoja vos 32 procentų taiklumu (20/63 met.).

„Heat“: Goranas Dragičius 20 (4/4 trit.), Kelly Olynykas 14, Tyleris Johnsonas 13, Joshas Richardsonas 12 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (11/16 met.), Kevinas Durantas 24 (7 rez. perd.), Klay Thopmsonas 19, Omri Casspi 10 taškų.

Itin dramatiškos rungtynės vyko Oklahomoje, kur vietos „Thunder“ (10-12) priėmė San Antonijaus „Spurs“ (15-8) krepšininkus. Po nervingo ir nerezultatyvaus ketvirtojo kėlinio šeimininkai iškovojo antrąją pergalę paeiliui, palauždami varžovus rezultatu 90:87 (25:18, 29:25, 22:30, 14:14).

Stringanti „Thunder“ komanda nesugebėjo pasiekti įtikinamesnės pergalės nepaisant to, jog svečiai vertėsi be viso būrio pagrindinių krepšininkų. „Spurs“ šiąnakt nepadėjo Kawhi Leonardas, Tony Parkeris, Manu Ginobili, Rudy Gay ir rezultatyviausias šio sezono ekipos žaidėjas LaMarcusas Aldridge'as, nerungtyniavęs dėl poilsio sumetimų.

Praretėjusi rotacija atvėrė duris į aikštę rečiau žaidybinio laiko Teksaso klube gaunantiems žaidėjams, o atsivėrusia galimybe sėkmingiausiai pasinaudojo Davis Bertanis, šiąnakt blokavęs net 5 varžovų metimus.

Likus trylikai sekundžių rezultatą išlyginti galėjusį tritaškį prametęs latvis per visą praėjusį NBA sezoną surinko tik 2 blokus.

Apsigynę nuo europiečio metimo „Thunder“ įsigudrino prarasti kamuolį ir padovanojo San Antonijaus krepšininkams dar vieną galimybę, tačiau iš toli nepataikė ir Brandonas Paulas, kurio netikslus šūvis garantavo šeimininkų pergalę.

Itin tragiškai šiąnakt pasirodė skambieji Oklahomos klubo pirkiniai Carmelo Anthony ir Paulas George'as, kartu pataikę vos 6 iš 27 metimų ir pelnę atitinkamai 9 bei 8 taškus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 22 (9/22 met., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kl.), Stevenas Adamsas 19 taškų (10 atk. kam.).

„Spurs“: Dejounte Murray 17 (11 atk. kam.), Davis Bertanis 16 (4/9 trit.), Joffrey Lauvergne'as 12 taškų.

Intriga iki paskutiniųjų akimirkų išsilaikė ir Mineapolyje, kur vietos „Timberwolves“ (14-10) rezultatu 112:106 (31:27, 29:28, 18:21, 34:30) išvargo pergalę prieš keturių starto penketo žaidėjų dėl traumų šiame sezone netekusius Los Andželo „Clippers“ (8-14).

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė vasarą į Minesotą atvykęs Jimmy Butleris. Buvęs „Bulls“ lyderis vien ketvirtame kėlinyje pelnė 20 taškų, o svarbiausiomis minutėmis vienas pelnė net 12 „Timberwolves“ taškų iš eilės.

Svečių neišgelbėjo puikiai iš toli atakavęs Austinas Riversas bei dvigubus dublius surinkę Lou Williamsas ir DeAndre Jordanas. Pastarasis pataikė visus 8 iš žaidimo atliktus metimus, tuo dar labiau pabrėždamas šeimininkų bėdas stabdant varžovų aukštaūgius.

Pastarosiose rungtynėse „Timberwolves“ identiškai dominuoti leido Oklahomos klubo aukštaūgiui Stevenui Adamsui ir per pastaruosius du susitikimus nesustabdė nė vieno iš devyniolikos varžovų vidurio puolėjų mestų metimų.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 33 (11/13 baud.), Taj Gibsonas 20 (11 atk. kam.), Karl-Anthony Townsas 15 (12 atk. kam.), Andrew Wigginsas (4/15 met.) ir Jamalas Crawfordas po 12 taškų.

„Clippers”: Austinas Riversas 30 (7/10 trit.), Lou Williamsas 23 (10 rez. perd.), DeAndre Jordanas 17 (8/8 met., 12 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 10 taškų.

Vėlyvą vakarą Lietuvos laiku vykusiame susitikime Niujorko „Knicks“ (11-11) namuose 100:105 (25:36, 26:18, 25:24, 24:27) nusileido Orlando „Magic“ (10-14) krepšininkams.

Buvusiai Mindaugo Kuzminsko komandai šiąnakt nepadėjo du rezultatyviausi jos atstovai Kristapas Porzingis ir Timas Hardaway'us. Pastarąjį starto penkete pakeitęs lygos naujokas Damyeanas Dotsonas per 22 minutes pelnė 2 taškus ir atkovojo 1 kamuolį.

Šeimininkai nerado priešnuodžių žvėriškai pasirodžiusiam juodkalniečiui Nikola Vučevičiui, pasižymėjusiam galingu dvigubu dubliu ir svarbiausiais susitikimo momentais tempusiu „Magic“ puolimą ant savo pečių.

„Knicks“: Michaelas Beasley 21, Courtney Lee 19, Enesas Kanteris 18 (16 atk. kam.), Lance'as Thomasas 11 taškų.

„Magic“: Nikola Vučevičius 34 (12 atk. kam.), Evanas Fournier 20, Jonathonas Simmonsas 16, Elfridas Paytonas 15, Aaronas Gordonas 10 taškų.

Los Andželo „Lakers“ (8-15) – Hjustono „Rockets“ (18-4) 95:118 (27:27, 19:34, 27:24, 22:33)

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 22 (12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 18, Kentavious Caldwell-Pope'as 16, Larry Nance'as 15, Brookas Lopezas 10 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (9 rez. perd.), Ericas Gordonas 22, Chrisas Paulas 21 taškas.