Užpraėjusių metų NBA finalininkai Majamio „Heat“ (1/0) krepšininkai savo arenoje net 137:95 (40:17, 32:16, 33:26, 32:26) neparodė jokio gailesčio dabartiniams čempionams Milvokio „Bucks“ (1/1).

Floridos valstijos atstovai startavo tiesiog įspūdingai ir sužaisu devynias pirmojo kėlinio minutes pirmavo 29:5.

Iki didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų ūgtelėjo dar labiau – 72:43, kol galiausiai perkopė net ir 40 taškų žymą.

Nugalėtojams nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Tyleris Herro per 24 minutes sušveitė 27 taškus (6/10 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/4 baudos). Jimmy Butleris pasižymėjo 21, o Bamas Adebayo – 20 taškų ir nusiimtų kamuolių.

Kuklų kaip jam dvigubą dublį šį kartą užfiksavo pastarosios NBA finalo serijos MVP Giannis Antetokounmpo, surinkęs 15 taškų (4/11 metimai iš žaidimo, 6/10 baudos) ir 10 atkovotų kamuolių. taškų pridėjo Graysonas Allenas, „Bucks“ starto penkete pakeitęs pirmame mače su Bruklino „Nets“ susižeidusį Jruę Holiday'ų.

Nedaug atkaklesnė kovą virė ir susitikime Džordžijoje, kur Atlantos „Hawks“ (1/0) vyrai 113:87 (22:20, 29:24, 35:20, 27:23) susitvarkė su Dalaso „Mavericks“ (0/1) ekipa.

Ir šiose rungtynėse šeimininkai laimėjo visus keturis kėlinius, o lemiamu tapo trečiasis, po kurio „Vanagų“ persvara pasiekė 22 taškus – 86:64.

Camas Reddishas sukaupė 20, Trae Youngas 19 (14 rez. perd.), Johnas Collinsas 16 (9 atk. kam.), o Clintas Capela 12 taškų (13 atk. kam.).

„Mavs“ gretose 18 taškų pelnė Luka Dončičius (6/17 metimai iš žaidimo, 11 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaidos), 17 – Jalenas Brunsonas, 14 – Timas Hardaway'us jaunesnysis, 11 – Kritapas Porzingis (4/13 metimai iš žaidimo, 4 klaidos).

Tuo metu San Fransisko įlankoje vyko tikra drama. Joje vietos „Golden State Warriors“ (2/0) po fantastiško Stepheno Curry pasirodymo 115:113 (44:27, 22:40, 24:26, 25:20) įveikė Los Andželo „Clippers“ kolektyvą.

Antrame kėlinyje „Kariai“ diktavo savo sąlygaas (61:42), bet po trijų ketvirčių priekyje jau buvo svečiai – 90:93.

Visgi lemiamu metu ryškiausiai švietė S. Curry žvaigždė. Itin tolimus šūvius laidęs taikliarankis likus žaisti 5 sekundes realizavo ir abi baudas, kurios ir garantavo antrą iš eilės pergalę prieš Los Andželo klubus.

Iš viso S. Curry vienas sumetė daugiau nei visas likęs „Warriors“ starto penketas – net 45 taškus (8/12 dvitaškiai, 8/13 tritaškiai, 5/5 baudos, 10 atk. kam., 1 rez. perd., 6 klaidos).

17 taškų – Andrew Wigginso sąskaitoje.

„Clippers“ puolimą tempė Paulas George'as su 29 taškais (7/12 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 11 atk. kam., 6 rez. perd.). 22 taškus pasiūlė Ericas Bledsoe.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)