Oregono valstijos atstovai ne tik laimėjo visus keturis kėlinukus, bet ir pažabojo varžovų žvaigždę Luką Dončičių. Slovėnas nors ir surinko dvigubą dublį – 15 taškų (7/14 dvitaškiai, 0/5 tritaškių, 1/6 bauda) ir 10 rezultatyvių perdavimų, kamuolį dažniau šveitė pro šalį.

„Mavs“ gretose šį kartą naudingesnis buvo tiek Spenceris Dinwiddie su 25 (4/6 tritaškiai), tiek Reggie Bullockas su 24 taškais (8/10 tritaškiai).

Nugalėtojams, kurie nutraukė penkių iš eilės nesėkmių seriją, Damianas Lillardas sumetė 36 taškus (7/9 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 10/10 baudų) ir taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

22 taškus pridėjo Jusufas Nurkičius (11 atk. kam.), 21 – Anfernee Simonsas.

Tuo metu Solt Leik Sityje svečiavęsi Filadeflijos „76-ers“ (26-16) krepšininkai 118:117 (41:24, 25:32, 22:29, 30:32) išplėšė pergalę prieš Jutos „Jazz“ (22-24).

Lemiamu tapo Joelio Embiido metimas iš vidutinio nuotolio likus kelioms sekundėms. Teisę į savo atsaką dar turėję šeimininkai įstrigo oponentų gynyboje ir Jordanas Clarksonas buvo priverstas švystelėti visišką nesąmonę.

Atvykėliams iš Pensilvanijos 31 tašką parūpino Jamesas Hardenas (11 rez. perd.), 30 – J. Embiidas.

„Jazz“ kapelai, kovojusiai be susižeidusio Lauri Markkaneno, 38 taškus sukaupė J. Clarksonas (16/29 metimai iš žaidimo, 9 atk. kam., 5 rez. perd.)

O vieni lygos lyderių Memfio „Grizzlies“ (29-13) ne tik džiaugėsi laimėjimu 130:112 (36:28, 32:24, 29:27, 33:33) išvykoje prieš Indianos „Pacers“ (23-21), bet ir sukūrė įspūdingą epizodą.

Jo epicentre atsidūrė komandos vedlys Ja Morantas, trečiame kėlinyje sugrūdęs triuškinamą dėjimą per Jaleną Smithą.

Apskritai J. Morantas suvertė 23 taškus (10 rez. perd.). 25-is pasiūlė Desmondas Bane'as.