Įpusėjus rungtynėms „Pistons“ krepšininkai pirmavo 63:55, tačiau trečią kėlinį „Kings“ krepšininkai pradėjo galingu spurtu 17:2 ir sužaidus vos 3 minutes, po Harrisono Barneso tritaškio pirmavo 72:65.

Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkai po Bojano Bogdanovičiaus taiklių baudų metimų sumažino atsilikimą iki 6 taškų (100:106), bet H. Barnesas ir D. Sabonis bendromis pastangomis įmetė 7 taškus iš eilės, o pergalės skonį pajutę svečiai iš Sakramento daugiau šansų varžovams nesuteikė.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė D. Sabonis. 26-erių lietuvis ne tik surinko jau 19-ą dvigubą dublį šį sezoną, bet ir varžovų krepšį atakavo pavydėtinu taiklumu. 41 minutę aikštėje praleidęs „Kings“ vidurio puolėjas pelnė 23 taškus (9/10 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, privertė varžovus suklysti 2 kartus ir pats 3 kartus suklydo, bei 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį pasirodė tik pagrindinis „Kings“ įžaidėjas De'Aaronas Foxas. Jo sąskaitoje 24 taškai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Tai buvo nuostabios krepšinio rungtynės, ypač žinant, kad mums tai buvo paskutinė ilgos išvykos Rytų pakrante stotelė. Per savo karjerą aš dirbau su daugybe gerų krepšininkų, bet Sabonis yra išskirtinis. Jis neabejotinai yra vienas iš trijų sunkiausiai dirbančių krepšininkų, kiekvienose rungtynėse atiduodantis visas jėgas“, – konstatavo „Kings“ strategas Mike'as Brownas.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 24 (9 rez. perd.), Domantas Sabonis 23 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Keeganas Murray 20, Harrisonas Barnesas 19, Kevinas Huerteris 13.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 22, Jalen Duren 15 (14 atk. kam.), Saddiq Bey 14.