Praėjus dienai po to, kai nukovė 18 pergalių iš eilės seriją sukaupusią Finikso „Suns“ ekipą, „Kariai“ atrodė išsikvėpę ir antrame kėlinyje atsiliko 22-iejų, o trečiame – 18-os taškų skirtumų.

Vis dėlto kovingieji Steve'o Kerro auklėtiniai sugebėjo suimti save į rankas ir ne tik pasivyti varžovus, bet ir likus žaisti dvi minutes išsiveržti į priekį – 106:103.

Nors atrodė, kad šeimininkams pavyko perlaužti rungtynių eigą, Greggo Popovichiaus kariauna finišavo spurtu 8:1 ir išsivežė pergalę į Teksasą – 107:112.

Ketvirtąsyk paeiliui laimėję „Spurs“ nutraukė 11-os iš eilės „Warriors“ pergalių savo arenoje grandinę.

Auksinės valstijos atstovų gretose sunkų vakarą turėjo Stephenas Curry, kuris, nors ir surinko 27 taškus, bet dažniau svaidė kamuolį pro šalį nei į tikslą – 2/11 dvitaškiai, 5/17 tritaškiai, 8/9 baudos. Tiesa, per apšilimą Stephas žiūrovus džiugino taikliais šūviais net iš tribūnų.

Jordanas Poole'as pridėjo 15 taškų.

Nugalėtojams 25 taškus sumetė Derrickas White'as, 22 – Dejounte Murray'us (12 atk. kam.), 21 – Lonnie Walkeris, 15 – Keldonas Johnsonas.

Tuo metu Niujorko „Madison Square Garden“ centre pasismagino serbas Nikola Jokičius, o jo vedami Denverio „Nuggets“ (11/11) vyrai 113:99 (30:25, 30:24, 32:22, 21:28) pranoko vietos „Knicks“ (11/12) kolektyvą.

Džokeris per per 26 min suvertė 32 taškus (11/12 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 1/1 bauda), sugriebė 11 atšokusių kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs puolėjas Zeke'as Nnaji pasižymėjo 21 tašku (5/9 tritaškiai) ir 8 atkovotais kamuoliais.

„Knickerbockers“ puolimą palaikė Juliusas Randle'as su 24 (7 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Evanas Fournier su 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)