Nė sykio nepirmavę Franko Vogelio auklėtiniai, kurie prieš pirmąsias rungtynes atsiėmė ne per seniausiai iškovotus čempionų žiedus, namuose 109:116 (19:39, 35:17, 24:33, 31:27) neatsilaikė prieš Paulo George'ą vedamą kitą Angelų miesto komandą.

Įspūdingai startavę nominalūs susitikimo svečiai jau pirmame kėlinyje atitrūko 22 taškų atstumu – 39:17, tačiau „Lakers“ savo rankų nesudėjo ir trečiame ketvirtyje išlygino rezultatą – 75:75.

Visgi tuomet įsisiautėjo Paulas George'as, kuris vien per trečio kėlinio pabaigą ir ketvirtą ketvirtį sumetė 21 tašką, o iš viso finišavo su 33, ir taip garantavo saviškiams saldžią pergalę.

Puolime jam gerai talkino Kawhi Leonardas su 26 taškais ir taip pat itin solidžiai naujame klube debiutavęs Serge'as Ibaka, kuris ne tik pats įmetė 15 taškų, bet ir sėkmingai gynėsi prieš Anthony Davisą, likusį su 18 taškų (8/15 metimai iš žaidimo, 4 klaidos).

LeBronas Jamesas pelnė 22 (7/17 metimai), o prieš savo buvusią komandą kovojęs Montrezlas Harrellas – 17 taškų.

Beje, arti trigubo dublio buvo kitas „Lakers“ naujakurys Dennisas Schroderis. Jo sąskaitoje – 14 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Antrame ture „Lakers“ susigrums su Dalaso „Mavericks“, o „Clippers“ – su Denverio „Nuggets“.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22, Anthony Davisas 18, Montrezlas Harrellas 17 (6/7 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 15, Dennisas Schroderis 14 taškų (12 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Clippers“: Paulas George'as 33 (8/10 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai), Kawhi Leonardas 26 (1/8 tritaškis), Serge'as Ibaka 15 (3/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/5 baudos), Lou Williamsas ir Ivica Zubacas po 11, Patrickas Beverley 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)