Šįkart NBA čempionai sulaukė atkaklesnio pasipriešinimo nei praėjusį savaitgalį, kuomet įveikė Tenesio valstijos atstovus 108:94.

Nors svečiai geriau pradėjo susitikimą, „Grizzlies“ perėmė iniciatyvą dar nesibaigus pirmam kėliniui, o antrajame vienu metu buvo nutolę 10 taškų skirtumu.

Pirmaujanti komanda keitėsi 14 kartų, o lemiamo ketvirčio metu „Lakers“ daugiausia Anthony Daviso rankomis galiausiai pavyko susikurti 9 taškų pranašumą (92:83).

Nors žaisti tebuvo likusi pusė minutės, Tayloro Jenkinso auklėtiniai įsigudrino spurtuoti 9:2, ir po Dillono Brookso tritaškio komandas beskyrė vienu metimu panaikinama riba. Tačiau rungtynėms skirtas laikas galutinai išseko, ir sukurti staigmenos „grizliai“ nebespėjo.

Abiem komandoms prastai atakuojant „iš žaidimo“, lemiamas buvo lyderių vaidmuo. „Lakers“ gretose A. Davisas ir LeBronas Jamesas surinko po 26 taškus bei atkovojo po atitinkamai 10 ir 11 kamuolių.

Nukraujavusioje šeimininkų ekipoje svariausias buvo Jono Valančiūno indėlis – 13 taškų (4/12 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 5/5 baudų) ir 11 atkovotų kamuolių per 26 žaidimo minutes.

Jonas Valančiūnas prieš "Lakers"

Uteniškis šiame sezone visus 7 mačus kol kas užbaigė surinkdamas dvigubą dublį.

Memfio ekipa vėl vertėsi be traumuotų Ja Moranto, Jareno Jacksono, Justise'o Winslow, Killiano Tillie ir Jontay Porterio.

Vakarų konferencijoje ji nusileido į paskutinę 15-ą vietą.

Tuo metu ketvirtą kartą paeiliui laimėję Los Andželo krepšininkai yra konferencijos lyderiai.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.), Dillonas Brooksas ir Gorgui Diengas – po 13, Brandonas Clarke'as 12, Kyle'as Andersonas 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (11 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.) ir Anthony Davisas (4/10 trit., 10 atk. kam.) – po 26, Dennisas Schroderis 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)