Nicko Nurse'o auklėtiniai po atkaklios kovos 104:99 (29:33, 21:20, 24:27, 30:19) įveikė Bruklino „Nets“ ir įpusėjo kelionę pusfinalio link – serijos iki keturių pergalių rezultatas jau 2:0.

Pirmame kėlinyje net 14 taškų atsilikę (12:26), o trečiame 10 taškų deficitą (55:65) turėję kanadiečiai lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 19:5 ir įgijo 8 taškų persvarą (93:85), kurios jiems užteko iki pat finalinės sirenos.

Tiesa, paskutinę minutę į šturmą pakilę brukliniečiai galėjo išplėšti pratęsimą, bet suklydo lygioje vietoje.

Torontiečių gretose vėl žibėjo gynėjai: Fredas VanVleetas (10 rez. perd.) ir Normanas Powellas (10/11 dvitaškiai) pelnė po 24, o Kyle'as Lowry – 21 tašką (9 atk. kam.). 19 taškų pridėjo Pascalis Siakamas.

„Nets“ klubui 21 tašką surinko Garrettas Temple'as (5/11 tritaškiai), 17 – Timothe Luwawu-Cabarrotas, 16 – Carisas LeVertas (11 rez. perd.).

Primename, kad pirmame komandų susitikime gerokai pajėgesni taip pat buvo „Raptors“ (134:110).

Šios poros nugalėtojai Rytų konferencijos pusfinalyje susikaus su Bostono „Celtics“ ir Filadelfijos „76ers“ serijos laimėtojais (kol kas – 1:0).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)