Aukštu tempu „China Games“ mačą pradėję „Warriors“ krepšininkai jau pirmo kėlinio pabaigoje susikrovė rekordinę 13 taškų persvarą (32:19) ir saugiai priekyje laikėsi gana ilgą laiką.

Visgi „vilkai“ nebuvo pasirengę pasiduoti ir mažais žingsneliais artėjo prie čempionų, kol trečio kėlinio pabaigoje Tajus Gibsonas tritaškiu galiausiai išlygino rezultatą ir atkūrė intrigą (81:81).

Steve'o Kerro auklėtinių kraujo skonį pajutusi Minesotos komanda lemiamame ketvirtyje surengė spurtą ir likus žaisti 3 minutes pirmavo 98:90.

Per likusį laiką „Warriors“ skirtumo ištirpdyti nesugebėjo bei patyrė jau antrą nesėkmę. „Timberwolves“, priešingai, tai buvo antra pergalė iš tiek pat galimų. Sekmadienį abi komandos jėgas tarpusavyje Kinijoje išbandys dar kartą.

„Warriors“: Kevinas Durantas 20, Stephenas Curry 14, Klay Thompsonas 13, Zaza Pačulija 10, Draymondas Greenas 5 taškai (6 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (8 atk. kam.) ir Jimmy Butleris po 16, Andrew Wigginsas 14, Tajus Gibsonas 13, Nemanja Bjelica 11, Shabazzas Muhammadas ir Tyusas Jonesas po 10 taškų.

„Vilkai“ pirmame draugiškame mače 108:99 įveikė Los Andželo „Lakers“, o „kariai“ 102:108 nusileido Denverio „Nuggets“.