NBA reguliariame sezone 3 vietą užėmusios Milvokio „Bucks“ (46/26) ir 6-oje pozicijoje finišavusios Majamio „Heat“ (40/32) dvikova pateisino lūkesčius. Nei viena komanda neturėjo didesnio pranašumo, o visos rungtynės vyko taškas į tašką.

Tiesa, ketvirto kėlinio pabaigoje „Bucks“ po baudų metimų serijos šiek tiek atitrūko – 97:93, tačiau „Heat“ veteranas Trevoras Ariza netrukus realizavo tolimą metimą, o prasidėjus paskutiniai ketvirto kėlinio minutei Jimmy Butleris baudos metimu rezultatą išlygino (97:97).

Nors iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 9 sek. „Bucks“ pirmavo 99:97, tačiau paskutinis žodis priklausė J. Butleriui. „Heat“ lyderia šaltakraujiškai susidorojo su varžovų gynyba ir dvitaškiu metimu pasiuntė komandas į pratęsimą.

Pratęsimo metu komandos ir toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis. Likus žaisti 20 sek. „Heat“ įžaidėjas Goranas Dragičius tolimu metimu išlygino rezultatą 109:109. Šį kartą galimybę surengti paskutinę ataką turėjusi „Bucks“ patikėjo kamuolį K. Middletonui. Pastarasis likus žaisti 0,5 sek. švystelėjo tikslų dvitaškį metimą ir išplėšė „Bucks“ ekipai pergalę.

Antros „Bucks“ ir „Heat“ serijos iki keturių pergalių rungtynės įvyks naktį iš pirmadienio į antradienį.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 27 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 26 (18 atk. kam., 5 rez. perd.), Jrue Holiday 20 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 18.

„Heat“: Goranas Dragičius 25, Duncanas Robinsonas 24, Jimmy Butleris 17 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kendrickas Nunnas ir Tyleris Herro po 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)