Du kėlinius „Heat“ neleido atitrūkti „Bucks“ ekipai ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 64:57. Tačiau trečiajame kėlinyje Milvokio krepšininkai įsibėgėjo, laimėjo kėlinį 34:21 ir prieš paskutines 12 minučių pirmavo 91:85.

Ketvirtame kėlinyje „Bucks“ krepšininkai nuosekliai didino pranašumą ir iškovojo solidžią pergalę.

Nugalėtojų gretose universaliu žaidimu pasižymėjo Giannis Antetokounmpo. Graikijos krepšinio atstovas per 36 minutes pelnė 20 taškų (8/14 dvit., 0/4 trit., 4/6 baud.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 12 kamuolių, blokavo 2 metimus ir 2 sykius suklydo.

„Heat“ gretose trigubą dublį surinko ir Jimmy Butleris, Majamio ekipos lyderis pelnė 12 taškų (4/13 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tačiau jo pastangų neužteko.

NBA atkrintamųjų varžybų antrajame etape „Bucks“ susitiks su Bruklino „Nets“ ir Bostono „Celtics“ poros nugalėtoju. Šiuo metu „Nets“ serijoje pirmauja 2-1.

„Heat“: Bamas Adebayo 20, Kendrickas Nunnas 18, Tyleris Herro 14, Goranas Dragičius 13, Jimmy Butleris 12, Trevoras Ariza 11.
„Bucks“: Brookas Lopezas 25, Brynas Forbesas 22, Khrisas Middletonas ir Giannis Antetokounmpo po 20, Bobby Portis 13, Jrue Holiday 11.