Abiejų rungtynių scenarijus buvo panašus – pirmomis dvikovų minutėmis vyko apylygė kova, vėliau iniciatyvą perėmę svečiai šovė į priekį ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo solidžią persvarą. Naujajame Orleane po dviejų kėlinių „Cavaliers“ pirmavo 73:56 ir išsaugojo dviženklį pranašumą iki finalinės rungtynių sirenos.

Vis dar be traumuoto Ziono Williamsono žaidžiančią „Pelicans“ ekipą šį kartą į priekį tempti mėgino 25 taškus surinkęs Brandonas Ingramas, tačiau kitų komandos lyderių indėlis buvo menkas.

Nežibėjo ir J. Valančiūnas. 24 minutes ant parketo praleidęs 30-metis vidurio puolėjas surinko 7 taškus (2/8 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Penktas rungtynes iš eilės laimėjusioje „Cavaliers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 30 taškų surinkęs Donovanas Mitchellas.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (8 rez. perd.), Trey'us Murphy III 17, CJ McCollumas 12, Herbertas Jonesas ir Larry Nance'as Jr. – po 11, Kira Lewis Jr. 8, Jonas Valančiūnas 7 (7 atk. kam.).

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 30, Evanas Mobley 28 (13 atk. kam.), Jarrettas Alenas 20 (11 atk. kam.), Caris LeVertas 13.

Tuo metu Sakramente pirmame kėlinyje sužaidus 7 minutes, po D. Sabonio baudų metimų komandas skyrė tik du taškai (17:19), bet „Mavericks“ surengė įspūdingą spurtą, laimėjo 5 minučių atkarpą 26:8 ir po pirmo kėlinio turėjo 20 taškų persvarą (45:25). Nors kitus tris kėlinius „Kings“ laimėjo, bet išlipti iš šios duobės šeimininkams nepavyko.

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. 26-erių lietuvis taip pat perėmė 2 kamuolius, bet 2 kartus suklydo ir prasižengė 6 kartus.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose žaidė 33 taškus pelnęs De’Aaronas Foxas, o „Mavericks“ į pergalę vedė vos antras rungtynes jos gretose žaidęs Kyrie Irvingas. Po mainų iš Bruklino „Nets“ į Dalaso „Mavericks“ ekipą persikėlęs 30-metis įžaidėjas surinko 25 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Savo ruožtu, Luka Dončičius praleido rungtynes dėl traumos.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33 (5 rez. perd.), Domantas Sabonis 18 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Keeganas Murray'us 16, Kevinas Huerteris 15.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 25 (10 rez. perd.), Joshas Greenas 17, Timas Hardaway'us Jr. 15, Reggie Bullockas ir Christianas Woodas – po 13.