Be dviejų rezultatyviausių komandos žaidėjų – traumuoto Brandono Ingramo ir sveikatos problemų turinčio CJ McCollumo žaidusi „Pelicans“ atsilaikė tik du kėlinius, o trečiąjame galutinai subyrėjo. Įpusėjus rungtynėms šeimininkai atsiliko 55:61, bet po pertraukos svečiai iš Šarlotės surengė tikrą atakų škvalą, laimėjo atkarpą 42:27 ir po trijų kėlinių turėjo 21 taško pranašumą (103:82) ir neleido šeimininkams sugrįžti į rungtynes.

Naujojo Orleano komandai trūko ir solidesnio J. Valančiūno indėlio. 29 metu lietuvis aikštėje praleido 25 min., pelnė 10 taškų (4/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir tris kartus prasižengė.

„Pelikanu“ gretose lyderio vaidmens ėmėsi Trey'us Murphy III. Pirmą sezoną NBA čempionate žaidžiantis krepšininkas pelnė 32 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Tačiau „Hornets“ ekipoje taškų medžiotojų buvo gerokai daugiau. Milesas Bridgesas svečiams pelnė 26 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o septynis tritaškius pataikęs Terry Rozier pridėjo 25 taškus ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Artimiausias rungtynes „Pelicans“ žais kovo 14 dieną namuose prieš Hjustono „Rockets“.

„Pelicans“: Trey'us Murphy III 32 (9 atk. kam.), Devonte Grahamas 19, Willy Hernangomezas 15, Naji Marshalas 14, Jaxsonas Hayes'as 13, Herbertas Jonesas 12, Jonas Valančiūnas 10 (8 atk. kam.)

„Hornets“: Milesas Bridgesas 26 (8 atk.kam., 9 rez. perd.), Terry Rozier 25 (8 rez. perd.), LaMello Ballas 17 (6 atk.kam.,9 rez. perd.), Montrzelas Harrelas 16, Cody Martinas 15.

Nors Naujojo Orleano „Pelicans“ Vakarų konferencijoje ir toliau užima 10 vietą, jai ant kulnų mina San Antonijaus „Spurs“ (26/41) ekipa. Legendinio trenerio Grego Popovičiaus auklėtiniai 104:102 (30:33, 20:25, 14:15, 40:28) įveikė Jutos „Jazz“ (41/25) ir dabar nuo „Pelikanų“ juos skiria tik viena pergalė.

Šios rungtynės bene didžiausią reikšmę turėjo pačiam G. Popovičiui. 73 metų krepšinio specialistui tai buvo 1336 pergalė NBA reguliariąjame sezone ir pagal šį rodiklį jis aplenkė Doną Nelsoną bei tapo visų laikų NBA lyderiu.

„Niekas netreniruoja dėl rekordų, mes visi norime tik laimėti“, – po rungtynių lakoniškai konstatavo 26 sezoną su „Surs“ dirbantis G. Popovičius.

Dė vietos NBA „įkrintamosiose“ varžybose kovojančios „Spurs“ gretose rezultatyviausiai žaidė 27 taškus pelnęs Dejuante Murray'us, po 15 pridėjo Jacobas Poeltlas ir Zachas Collinsas.

„Jazz“ ekipoje išsiskyrė 24 taškus surinkęs Donovanas Mitchellas.