Stephui trūko devynių tolimų metimų, tačiau jis Filadelfijoje tepataikė tris, o jo taiklių šūvių pasigedę San Fransisko „Golden State Warriors“ (5-21) krepšininkai 93:102 (22:23, 27:23, 24:24, 20:32) neatsilaikė prieš „76-ers“ (15-12) klubą.

Po šios Steve'o Kerro auklėtinių nesėkmės vienvaldžiais NBA lyderiais tapo praėjusio sezono finalininkai Finikso „Suns“ (21/4) vyrai.

„Kariai“ ketvirto kėlinio pradžioje dar buvo priekyje (78:76), bet varžovų pasiūlyto tempo galiausiai neatlaikė.

Prastai atakavęs S. Curry finišavo su 18 taškų (3/6 dvitaškiai, 3/14 tritaškiai, 3/4 baudos), 9 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

Daugiau taškų už Stephą surinko tiek Jordanas Poole'as, tiek Andrew Wigginsas, pelnę atitinkamai 23 ir 20.

Nuopelnai už S. Curry pažabojimą atiteko „76-ers“ komandos gynybos specialistui Matisse'ui Thybulle'ui, išrašiusiam snaiperiui ir porą blokų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Joelis Embiidas su 26 (9 atk. kam.) ir Tobiasas Harrisas su 16 taškų (9 atk. kam.).

Šiuo metu Stephenui (2967) iki daugiausiai per visą karjerą NBA lygoje tritaškių įskraidinusio R. Alleno, kurio – sąskaitoje 2973 tokie dūriai reguliariajame sezone, stinga 6 bombų.

Jas S. Curry mėgins detonuoti jau naktį iš pirmadienio į antradienį, kai „Warriors“ viešės pas Indianos „Pacers“ ir Domantą Sabonį.

Ne tik tritaškiais, bet ir iškalbingu dvigubu dubliu pasižymėjo vidurio puolėjas Nikola Jokičius, o Denverio „Nuggets“ (13-13) ant jo pečių išjojo į pergalę svečiuose 127:112 (28:29, 44:27, 31:18, 24:38) prieš San Antonijaus „Spurs“ (9-16) ekipą.

Nuo antro kėlinio Teksase šeimininkauti pradėję koloradiečiai susikrovė 31 taško persvarą (101:70) ir privertė Greggą Popovichą gerokai anksčiau laiko išimti iš aikštės visus pagrindinius savo kaubojus.

Serbas N. Jokičius per 34 minutes suvertė 35 taškus (11/18 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 1/1 bauda), sugriebė 17 atšokusių kamuolių ir iškišo 8 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

21 tašką pridėjo Markusas Howardas, 19 – Monte Morrisas, 16 – Aaronas Gordonas.

„Spurs“ gretose 16 taškų sukaupė Lonnie Walkeris, 15 – Devinas Vassellas, po 14 – Keldonas Johnsonas ir Brynas Forbesas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)