34-erių specialisto vadovaujami „grizliai“ permainingame finale Las Vegase 95:92 (31:19, 25:21, 16:30, 23:22) palaužė Minesotos „Timberwolves“.

„Vilkai“, kurių trenerių štabe dirbo Kazys Maksvytis, prieš pertrauką atsiliko 17 taškų, bet trečiame kėlinyje spurtavo ir rungtynių pabaigoje turėjo progų pasivyti varžovus. Tačiau paskutinei atakai suregzti pritrūko laiko.

Naudingiausiu Vasaros lygos krepšininku išrinktas „Grizzlies“ naujokas Brandonas Clarke'as finale pelnė 15 taškų ir atkovojo 16 kamuolių. 17 taškų nugalėtojams surinko Graysonas Allenas, po 15 – Bruno Caboclo ir Dusty Hannahsas.

„Timberwolves“ ekipoje išsiskyrė atsarginiai krepšininkai Kelanas Martinas (19 taškų) ir Jordanas Murphy (14 taškų).

Finalui teisėjavusioje arbitrų brigadoje dirbo lietuvis Gediminas Petraitis.

„Grizzlies“ Las Vegase laimėjo 6 iš 7 mačų, nors vertėsi be problemų dėl kelio turėjusio antro naujokų biržos šaukimo Ja Moranto.

Sutapimas ar ne, bet T. Jenkinsas buvo vienintelis NBA vyriausiasis treneris, vadovavęs klubo ekipai ir Vasaros lygoje.

Į simbolinius turnyro geriausių žaidėjų penketus nebuvo išrinkta nei lietuvių, nei Kauno „Žalgirio“ naujokų. Primename, kad NBA Vasaros lygoje šiemet dalyvavo Deividas Sirvydis, Arnoldas Kulboka, Kanados pilietybę turintis Ignas Brazdeikis, taip pat „Žalgirį“ šią vasarą papildę Jockas Landale'as bei Nigelas Hayesas.