Mindaugas Kuzminskas šias rungtynes norės kuo greičiau pamiršti. Per 14 aikštėje praleistų minučių lietuvis prametė visus 5 metimus iš žaidimo, pataikė 1 iš 2 baudų, surinko po vieną atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir pražangą bei pasirodymą baigė pelnęs tik 1 tašką.

Tai antras kartas Mindaugo NBA karjeroje, kai atlikęs bent 5 metimus iš žaidimo puolėjas nepataikė nei vieno.

Penktą pergalę iš eilės iškovojusius „Wizards“ nuo varžovų nutolino po ilgosios pertraukos surengtas spurtas 16-2. Šeimininkai antroje rungtynių pusėje uždarė per pirmuosius du kėlinius 19 taškų surinkusį Carmelo Anthony, o visų rungtynių metu „Knicks“ ekipai tritaškius leido mesti vos 21 proc. taiklumu (5 iš 24).

Niujorko klubui antrose rungtynėse iš eilės nepadėjo įžaidėjas Derrickas Rose‘as, o latvis Kristapas Porzingis susitikimą praleido dėl ligos.

„Wizards“: Bradley Bealas 28 (12/18 met.), Markieffas Morrisas 24 (10 atk. kam.), Johnas Wallas (13 rez. perd.) ir Marcinas Gortatas (10 atk. kam.) po 15, Kelly Oubre 14, Otto Porteris 10 taškų.

„Knicks“: Carmelo Anthony 26, Brandonas Jenningsas 21 (5/16 met.), Willie Hernangomezas 15 (14 atk. kam.), Kyle‘as O‘Quinnas 13 taškų (10 atk. kam.).

JAV sostinės klubas namuose iškovojo jau penkioliktą pergalę iš eilės, o reguliariojo sezono seriją prieš „Knicks“ šiuo metu laimi 3:0. Paskutinė varžovų akistata balandžio septintąją dieną vyks Niujorko mieste.

Iškovoti pergalės nepavyko ir Oklahomos „Thunder“ (28/21) ekipai, svečiuose 94:108 (17:31, 25:21, 33:27, 19:29) nusileidusiai San Antonijaus „Spurs“ (37/11) krepšininkams, tačiau Domantas Sabonis turėjo pagrindo džiaugtis savo individualiu pasirodymu.

Per 35 aikštėje praleistas minutes Domas surinko antrą savo NBA karjeros dvigubą dublį, pelnydamas 13 taškų (5/11 met., 2/4 trit., 1/2 baud.) ir atkovodamas 10 kamuolių. Prie šių skaičių lietuvis pridėjo 2 perimtus kamuolius ir bloką, tačiau statistikos eilutę užbaigė penkiomis asmeninėmis pražangomis ir net šešiais prarastais kamuoliais.

Ketvirtame kėlinyje Domas smeigė du tritaškius be varžovų atsako ir sumažino „Thunder“ atsilikimą iki keturiolikos taškų, tačiau Oklahomos ekipai rimtesnio spurto surengti nepavyko.

Vakarų Konferencijos ekipų dvikovą papuošė Russello Westbrooko ir Kawhi Leonardo dvikova. Rezultatyviausi savo ekipų žaidėjai demonstravo kovingą žaidimą, tačiau „Spurs“ ketvirtame kėlinyje Oklahomos lyderiui neleido pelnyti nė taško.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 36, LaMarcusas Aldridge‘as 25 taškai.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 27 (6 atk. kam., 14 rez. perd.), Stevenas Adamsas 16 (12 atk. kam.), Victoras Oladipo 15 (4 per. kam.), Domantas Sabonis 13 (10 atk. kam.), Anthony Morrow 11 taškų.

Jei reguliarusis sezonas baigtųsi šiandien, antrą vietą Vakarų Konferencijoje užimantys „Spurs“ ir septintoje pozicijoje žengiantys „Thunder“ susitiktų pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)