Jonas Valančiūnas šiąnakt pasižymėjo solidžia kova dėl atšokusių kamuolių ir per 26 minutes viso surinko 6 taškus (2/3 met., 2/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą, bloką, tris klaidas ir penkias asmenines pražangas.

Neypatingą lietuvio pasirodymą į pavėsį padėjo karjeros rungtynes sužaidęs Marcas Gasolis, pelnęs beveik pusę Memfio ekipos taškų ir sumetęs lemiamus baudų metimus, nulėmusius „Grizzlies“ pergalę.

„Raptors“ gretose antras rungtynes iš eilės praleido DeMaras DeRozanas, o penkių pralaimėjimų serija Toronto klubui yra ilgiausia nuo 2015-ųjų metų vasario.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 42 (14/25 met., 5/10 trit., 9/10 baud.), Zachas Randolphas 16, Tony Allenas 15 (11 atk. kam.), Mike‘as Conley 11 taškų.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 29, Normanas Powellas 21, Cory Josephas 15, Demarre Carrollas 11 taškų.

Po pralaimėjimo „Raptors“ tik per plauką lenkia trečioje Rytų Konferencijos vietoje žengiančius Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Ne ką sėkmingiau rungtynės susiklostė ir Mindaugui Kuzminskui, kurio atstovaujamas Niujorko „Knicks“ (20/27) klubas taip pat svečiuose 95:103 (25:30, 26:22. 22:26, 22:25) nusileido vieniems Vakarų Konferencijos autsaiderių Dalaso „Mavericks“ (16/29).

Kuzia šiose rungtynėse žaidė tik 12 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/3 met., 0/2 trit.), atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir prarado du kamuolius.

Dalasui šiąnakt nepadėjo Wesley Matthewsas, o antrame kėlinyje dėl traumos aikštę paliko ir Deronas Williamsas, tačiau „Mavericks“ sugebėjo atlaikyti varžovų šturmą ketvirtajame kėlinyje ir iškovoti pergalę.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 23, Sethas Curry 20, Dirkas Nowitzki 19, Justinas Andersonas 11 taškų.

„Knicks“: Carmelo Anthony 30 (13/24 met., 8 atk. kam., 7 kl.), Courtney Lee 23, Derrickas Rose‘as ir Kristapas Porzingis po 13 taškų.

Niujorko klubas pralaimėjo jau keturioliktas iš pastarųjų aštuoniolikos rungtynių.