22-ejų metų slovėnas aidint ketvirto kėlinio sirenai paleido taiklų tritaškį per net trijų varžovų rankas ir „Mavs“ namuose 107:104 (29:15, 28:25, 22:32, 28:32) patsilaikė prieš Bostono „Celtics“ (4/6) klubą.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę teksasiečiai antro kėlinio pabaigoje pirmavo 19-os (57:38), trečio ketvirčio pradžioje – 18-os taškų (60:42) skirtumu, bet Jaysono Tatumo vedami „Keltai“ atsitiesė ir po Marcuso Smarto tritaškio likus žaisti 2 minutes patys išsiveržė į priekį – 104:102.

Tiesa, kaip netrukus paaiškėjo, tai buvo paskutiniai svečių pelnyti taškai. Netrukus rezultatą dėjimu išlygino latvis Kristapas Porzingis, o tiksint paskutinėms sekundėms žudikišką tolimą šūvį pataikė L. Dončičius.

Iš viso Slovėnijos krepšinio superžvaigždė per 35 minutes pasižymėjo 33 taškais (7/11 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 4/4 baudos), 9 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais ir 6 klaidomis.

21 tašką pridėjo Latvijos aukštaūgis K. Porzingis (7/10 dvitaškiai, 0/3 tritaškių, 7/8 baudos, 7 atk. kam.).

Masačusetso valstijos atstovams, kurie vertėsi be susižeidusio Jayleno Browno, 32 taškus (6/11 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 2/2 baudos) surinko ir 11 kamuolių sugriebė J. Tatumas.

20 taškų pasiūlė vokietis Dennisas Schroderis (9/22 metimai iš žaidimo).

Tuo metu kitus vienus iš NBA lygos favoritų Los Andželo „Lakers“ (5/5) vyrus ir toliau persekioja nesėkmės.

Kaliforniečiai išvykoje 90:105 (14:36, 22:15, 26:42, 28:16) nerado jokių argumentų prieš tiesioginius savo konkurentus Portlando „Trail Blazers“ (5/5), suklupo antrą kartą iš eilės ir nusmuko į devintą Vakarų konferencijos vietą.

Pirmą kėlinį net 22 taškų deficitu (14:36) pralaimėję „Lakers“ neatsigavo ir vėliau: trečio ketvirčio pabaigoje jie atsiliko 34 taškų skirtumu ir jokios grėsmės oponentams nebekėlė, taigi likusį laiką aikštėje išsidalino abiejų komandų atsarginiai žaidėjai.

„Blazers“ lyderiu buvo kol kas ne pačią geriausią sportinę formą demonstruojantis Damianas Lillardas, kuris finišavo su 25 taškais (6/15).

Galingą dvigubą dublį – 15 taškų (6/6 dvitaškiai, 3/5 baudos) ir 17 nusiimtų kamuolių – sukaupė Jusufas Nurkičius.

Savo ruožtu be pilvą pasitempusio LeBrono Jameso kovoję losandželiečiai jau pirmomis minutėmis prarado ir Anthony Davisą, kuris nebegalėjo žaisti dėl skrandžio skausmų.

Vienintelis sveikas likęs didžiojo trejeto narys Russellas Westbrookas vienas lauke kariu nebuvo: jis tenkinosi vos 8 taškais (1/13 metimas iš žaidimo, 5/8 baudos), 9 atkovotais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais ir 6 klaidomis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)